Doručujeme také na Slovensko. Platba možná v eurech.

Los Křupos TRIO

Akce Zdravé vaření 2+1 zdarma
219 Kč
Čerstvě upečeme

Zapomeňte na osmažený chleba v polévce, nebo bílou bagetu k salátu. Jen stěží byste hledali na proteiny bohatší přílohu, než jsou Los Křupos KROTONOS. Dokonalý doplněk zdravých jídel v podobě malých křupavých krutonků potěší každého, kdo fandí vyvážené a zdravé stravě.

Los Křupos KROTONOS si nejlépe rozumí s bohatými krémovými polévkami a zeleninovými saláty, jimž zvyšují nutriční hodnotu. Originální krutony rychle zasytí, na druhou stranu jsou lehce stravitelné. Mají vysoký podíl dietní vlákniny, rostlinných proteinů a jemnou slanou chuť.

Pečeme je pro vás ve třech variantách - bezlepkové, vysoce proteinové a chlorellové. Zabaleno podtrženo - představujeme vám náš nový balíček TRIO.

Nakupte KROTONOS co nejvýhodněji! Balíček TRIO nabízí krutonky za bezkonkurenční cenu 2+1 zdarma - zaplatíte za dva sáčky a třetí máte od nás gratis.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny oblíbené KROTONOS v jednom cenově výhodném balíčku TRIO splní vaše představy o zdravém, lehkém a vyváženém jídle. Tři varianty křupavých krutonů vás dostanou, protože:

  • Jsou velmi výživné: zasytí, ale nezatíží.
  • Mají vysoký obsah rostlinných proteinů a dietní vlákniny.
  • Doladíte s nimi ranní, polední i večerní menu.
  • Jsou rychlé a praktické - nasypete a jíte.
  • Jsou zabaleny v ekologickém sáčku bez plastů.
  • Využijete je doma i v náročnějších outdoorových podmínkách.

Z našeho zápisníku

Bezlepkové KROTONOS

Bezlepkové a přitom velice chutné krutony splní i ty nejnáročnější požadavky nejen celiaků. Dodají tělu tolik potřebné proteiny a vlákninu. Svou jemnou chutí nenaruší žádný hlavní chod, perfektní jsou přisypané k zeleninové krémové polévce nebo k ovocnému salátu s jogurtem.

los-krupos-bezlepek-do-polevek

los-krupos-krotonos-vhodne-pro-redukcni-dietu

Proteinové KROTONOS

Krutony příjemné a jemně slané chuti, plné rostlinných bílkovin (18 %), výborně souzní se zeleninovými polévkami, saláty i luštěninovými jídly. Proteinové KROTONOS jsou ideální pro aktivní lidi, co pravidelně sportují.

Chlorellové KROTONOS

Krutony s chlorellou jsme vyladili především pro ženy, které myslí na zdravou stravu a udržitelný způsob zdravého života. Chlorella má příznivé účinky na zažívání i imunitu. Úžasně chutnají třeba se salátem Caesar nebo s dýňovou polévkou. 5 důvodů, proč do jídelníčku zařadit krutony s chlorellou, jsme sepsali do zápisníku.

krutony-do-polevky-chrollerove-krotonos-od-los-krupos

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: