Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Los Křupos BEZLEPEK MAXI

Akce Bez lepku Mix chutí
673 Kč –10 % 605 Kč
Čerstvě upečeme

Ať už vás zajímá bezlepková strava ze zdravotních důvodů, nebo si jen chcete množství lepku ve svém jídelníčku hlídat, víte, že najít skutečně chutné a nutričně hodnotné bezlepkové produkty není snadné.

Slané bezlepkové tyčinky Los Křupos ve dvou chuťových variantách jsou perfektní bezlepkové svačiny do školy, do práce, k jakémukoliv sportovnímu výkonu nebo na výlet.

Mohou posloužit také jako doplněk k hlavním jídlům - společně s jogurtem nebo kaší jako součást bezlepkové snídaně, bezlepkové krutonky Los Křupos Krotonos ozdobí každou polévku nebo zeleninový salát.

Tyčinky Los Křupos dobře fungují i jako zábavné bezlepkové pohoštění pro návštěvu, chutnají k pivu i vínu, skvěle si rozumí s pomazánkami.

A protože vašim potřebám rozumíme, vyladili jsme výhodný balíček Los Křupos BEZLEPEK MAXI, který je celý bez lepku a za fajn cenu.

„Víte, že? Bezlepková dietní vláknina příznivě podporuje zdravé trávení a nenadýmá.“

Tyčky s kukuřičnou vlákninou bez lepku

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEZLEPEK MAXI obsahuje dvě menší ochutnávkové krabičky jemných Los Křupos Tyčky a pikantních Los Křupos Nespi, velké rodinné balení Nespi, praktické eko balení Tyček, plus šikovný balíček bezlepkové přílohy - krutonků Los Křupos Krotonos.

Los Křupos Tyčky mají velmi jemnou čistou chuť, proto jsou tolik oblíbené u dětí. Ideální jako bezlepkové svačiny do školy.

Naopak Los Křupos Nespi jsou lehce pikantní, kořeněné bezlepkové slané tyčinky, svou chutí uspokojí i velmi náročné jazýčky. Los Křupos Nespi jsou perfektní bezlepkové dobroty k pivu nebo vínu.

Z našeho zápisníku

Chuťově ladí s ovocem a zeleninou

 • Los Křupos Krotonos, jakožto bezlepková příloha, zase přidají výživové hodnoty každé krémové polévce nebo zeleninovému salátu.
 • Všechny tyčinky v balíčku BEZLEPEK MAXI jsou vysoce proteinové a obsahují pouze bezlepkový protein. Ve složení dominuje hrachový protein, který je bohatým zdrojem esenciálních aminokyselin (BCAA), které jsou důležité pro růst a regeneraci svalů a kostí.

los-krupos-bezlepkove-krotonos-bezlepkovy-balicek-bezlepek

los-krupos-benefity-bezlepek-maxi-detail

Benefity Bezlepek MAXI

 • Obsahuje jen rostlinné, bezlepkové, bezlaktózové proteiny.
 • Má vyvážený poměr mezi proteiny a dietní vlákninou.
 • Jsou oblíbené také u veganů, vegetariánů a diabetiků.
 • Spolehlivě zasytí s nízkým kalorickým příjmem.
 • Obsažené proteiny jsou bohatým zdrojem BCAA aminokyselin.
 • Spojení nízkokalorické diety s cvičením a s příjmem proteinů bohatých na BCAA omezuje tukovou tkáň při zachování svalové hmoty.
 • Mají nízký obsah soli, cukru, nasycených mastných kyselin.
 • Neobsahují konzervanty, barviva, stabilizátory, aromata.
 • 100 % vyhovují kvalitativním principům a zásadám zdravé stravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: