Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Svačina pro maminky: zdravě, chutně, ekologicky

Jsou mezi námi. Hrdinky, superženy. Maminky. Mají toho na svých bedrech spoustu. Ve všech těch úkolech a povinnostech kolem rodiny však často zapomínají samy na sebe. Na své nutriční potřeby, na zdraví, krásu, imunitu. Tak jsme si řekli, že na ně budeme myslet my a naservírujeme jim speciálně vytvořený balíček našich pečených dobrot. Tady je - zdravá a chutná svačina pro maminky Los Křupos MAMMY. S balíčkem získáte výhodnější cenu a dopravu ZDARMA.

novinka-los-krupos-mammy

Rychlá svačina pro ženy v poklusu

Na jídlo se nemůže zapomínat. Nikdy a v žádném případě. Ale chápeme, že času je někdy málo a je jednoduché se odbýt. Jenže rychlá svačina nemusí být nutně špatná svačina. Jde to i jinak. Jde to zdravě a chutně. Všechny Los Křupos tyčinky jsou jemně slané, extra výživné, nutričně vyvážené a mohou se pochlubit vysokým podílem kvalitních rostlinných proteinů a dietní vlákniny.

Los Křupos plně nahradí jednu svačinu a věřte, že jsou výživnější než rohlík se šunkou. Navíc odpadne starost s chystáním a plánováním, sáček tyčinek jednoduše hodíte do kočárku a vyrazíte. Nebo do batohu a můžete strávit dopoledne na dětském hřišti bez kručení v žaludku.

Chcete změnu jídelníčku? Hledáte zdraví, krásu, vitalitu a imunitu? Vyměňte tradiční svačiny za jemně slané proteinové tyčinky a krutony Los Křupos. Kupte balíček MAMMY za výhodnou cenu a s dopravou ZDARMA.

Po čem ženy touží

Maminky obecně chtějí jíst dobře. I když samozřejmě ocení rychlost a praktičnost, chtějí se většinou vyvarovat nutričních nesmyslů. Nějak si uvědomují, že jsou příkladem svým dětem a chtějí jim předat zdravé stravovací návyky. Vyhledávají jídla, která je zasytí, ale zbytečně nezatíží. Ocení kvalitní rostlinné proteiny, diétní vlákninu a další dobroty, které ženskému tělu svědčí. Chtějí jíst bez výčitek, že uškodí své postavě, nebo přeneseně v mateřském mléku svému dítěti.

Vyladěné složení

Když jsme přemýšleli, které Los Křupos tyčinky do našeho nového balíčku pro maminky zabalit, vyšli nám z toho tři jasní favorité. Protože každý z nich nabízí jiné benefity a vzájemně se skvěle doplňují.

Los Křupos NUMI

Naše nejčervenější tyčinky jemně nasládlé chuti přesvědčí ženy svým složením. Obsahují komplex beta-glukanů z pivovarských kvasinek a zinku s příznivým vlivem na zdraví a vzhled pokožky, vlasů, nehtů, který také dokáže podpořit imunitu. Tyčinky NUMI - pro krásu a odolnost organismu.

los-krupos-numi-zdrava-svacina-pro-maminky

Chlorellové KROTONOS

Nejen ze svačin je člověk živ. Ale i rychlý a jednoduchý oběd může být nadupaný živinami. Krémovou polévku nebo zeleninový salát perfektně doplní naše chlorellové krutony. Malé křupavé KROTONOS zvýší obsah rostlinných bílkovin v každém jídle a chlorella se postará o zbytek. Benefity této zelené řasy jsou všestranné - je dobrá na imunitu a také pomáhá vyladit trávení.

los-krupos-chlorellove-zdrave-krutony-do-polevky

Los Křupos TYČKY

Bezlepková křupanda té nejjemnější chuti lahodí skutečně všem. Vysoký podíl rostlinných proteinů a dietní vlákniny z ní dělají nejen zdravou svačinu, ale také nevinný mls pro každou příležitost. Navíc je milují děti, takže jim místo kukuřičných křupek nebo bílého rohlíku můžete dát ochutnat naše TYČKY.

bezlepkova-svacina-pro-maminky-los-krupos-tycky

Na zelené vlně

Moderní maminky často podporují lokální a ekologické výrobky. Los Křupos pečeme vlastnoručně v Česku z místních a dostupných surovin. Snažíme se jít cestou ekologických obalů, proto celý balíček nese známku EKO. Eco friendly obaly jsou vyrobeny bez použití plastů.

Chcete změnu jídelníčku? Hledáte zdraví, krásu, vitalitu a imunitu? Vyměňte tradiční svačiny za jemně slané proteinové tyčinky a krutony Los Křupos. Kupte balíček MAMMY za výhodnou cenu a s dopravou ZDARMA.