Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Vyvážená zdravá svačina pro ženy bez kompromisů

Někdy je zdravých produktů na výběr až moc a vy se nedokážete rozhodnout, které pro vás budou ty pravé. Když jsme v Los Křupos zaznamenali vaše pozitivní ohlasy na jarní novinku VITAE, řekli jsme si, že půjdeme ještě dále a nabídneme ženám ještě něco navíc. Abychom vám ubrali starosti, které na bedrech máte, a vy se tak mohly naplno soustředit na to, co je opravdu podstatné. Na sebe a na svoji rodinu.

los-krupos-lady-vitae-numi-proteinove-krotonos

Zdravá svačina za dobrou cenu

Do speciálního a cenově zvýhodněného balíčku jsme pečlivě vybrali mix zdravých svačinek, které jsou pro potřeby ženského těla ideální. Tyto tyčinky jsou navíc u žen oblíbené a podle našich průzkumů jim také nejvíce chutnají. Rozhodli jsme se, že dopravu za balíček LADY hradíme my. Dopravu zdarma máte jako další bonus.

Svačina pro ženy pro každou příležitost

Zdravá a nutričně hodnotná svačina je alfou omegou ženského jídelníčku. Rychlá svačina do práce nebo do školy, vydatná svačina do fitness nebo na kolo, praktická svačina na výlet do přírody, chutné vylepšení každé pomazánky, polévky nebo zeleninového salátu. Večerní mls bez výčitek.

Křupavé tyčinky i krutonky

Vybrali jsme to nejlepší z naší nabídky pro ženy a taky jsme zvolili to nejpraktičtější a nejekologičtější balení. Balení, které je vždy po ruce, balení, co skoro nic neváží, balení, které obsahuje přesně takovou porci svačiny, kterou vaše tělo potřebuje na šikovné zasycení. V balíčku dostanete zelené VITAE, červené NUMI i proteinové KROTONOS.

Zelená řasa chlorella ve VITAE vyladí vaše zažívání, pročišťuje organismus, blahodárně působí na imunitní systém, pomáhá k celkové tělesné rovnováze. Chlorella je někdy označována jako superpotravina, je přírodním zdrojem kvalitních proteinů, vlákniny, vitamínů, minerálů i stopových prvků.

Los Křupos NUMI mají díky výtažkům z červené řepy delikátní a velmi přirozenou nasládlou chuť. Speciální komplex beta-glukanů z pivovarských kvasinek se zinkem pomáhají posilit výkon imunitního systému a příznivě působí na kvalitu a vzhled pokožky, nehtů a vlasů.

Sympatické a stále křupavé krutony Los Křupos KROTONOS posunou každou vaši polévku a zeleninový salát k pomyslné dokonalosti. Pouhých 40 gramů krutonků udělají z planého jídla nutriční bombu.

Věřte, že s naším balíčkem Los Křupos LADY nešlápnete vedle. Je to to nejlepší, co pro sebe můžete na poli zdravých svačin udělat. Budete se cítit skvěle na těle i na duši.