Do konce května velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

Křupavé krutony: Jíst dobře už nemůže být jednodušší

Máme velkou radost, že si už tolik z vás udělalo z tyčinek Los Křupos nezbytnou součást denního jídelníčku - berete si je s sebou do práce, balíte je dětem do školy, lezete s nimi po horách, jezdíte s nimi na kole... Naše přání přiblížit se vám ještě víc, dalo za vznik třem chuťovým variantám křupavých krutonů Los Křupos KROTONOS. Tím se dostáváme od rychlé zdravé svačiny k plnohodnotnému hlavnímu jídlu.

los-krupos-trio-krutony-do-polevky-do-salatu

Představujeme TRIO - tři varianty krutonů

Los Křupos KROTONOS jsou naše chlouba. Stojíme si za nimi tak moc, že jsme před pár týdny přišli už se třetí variantou KROTONOS a teď je pro vás skládáme do nového výhodného balíčku TRIO. Protože krutonů není nikdy dost. Můžete s nimi doladit mnoho jídel k chutné dokonalosti. V balíčku TRIO najdete všechny naše krutony - bezlepkové, vysokoproteinové i chlorellové, všechny v ekologickém praktickém obalu bez plastů.

Zdravé a lehké rovná se nesyté?

Možná to znáte. Chcete jíst lehká vyvážená jídla, myslíte na své zdraví a na své tělo, ale mnoho pokrmů splňujících požadavky na zdravou výživu vás pořádně nezasytí. Jak to teda udělat, abyste se najedli dosyta, ale přitom dobře? Udělejte si z našich krutonů křupavé parťáky zdravého životního stylu a sypejte je do svých talířů nebo misek. Krutony dodají všem lehkým pokrmům tolik potřebné výživové hodnoty, proteiny, vlákninu i dietní sacharidy. Spolehlivě vás zasytí, dodají energii i vitalitu.

krutony-do-polevky-do-salatu-los-krupos-trio

Superdvojka, která nezklame: proteiny a vláknina

Všechny tyčinky Los Křupos, KROTONOS nevyjímaje, jsou nadupané rostlinnými proteiny. Bílkoviny jsou nezbytné pro správný vývoj kostí a silné svaly, jsou vhodné pro sportovce, děti i těhotné a kojící ženy. Doporučujeme zvyšovat obsah proteinů ve stravě při jakékoliv fyzické i duševní činnosti, tělo bude lépe fungovat, bude plné energie a bude se také snáze regenerovat. Krutony navíc zvyšují obsah prebiotické dietní vlákniny v jídle, ta příznivě ovlivňuje trávení a pečuje o střevní mikroflóru.

Sypte je, kam vás napadne

Použití Los Křupos KROTONOS je všestranné a nemusíte se cítit svázání zažitými zvyklostmi. Pokud si myslíte, že krutony patří maximálně do polévky, mýlíte se. Přisypat si je můžete do velkého množství jídel. Zjistíte, že chutnají skvěle „nasladko i naslano“.

Souhlasíme, že v polévkách chutnají krutony asi nejlépe, výhodou našich krutonků je, že se nerozmočí a pořád pěkně křupou. Doporučujeme všechny druhy zeleninových polévek - husté krémové zeleninové - např. dýňová, hrášková, brokolicová i květáková, fantazii se meze nekladou. Své místo však mají i v čirých polévkách typu vývar.

chrollerove-krotonos-los-krupos

Tím ale zdaleka nekončíme, krutonky vám budou chutnat i v zeleninových salátech, jako jsou Caesar nebo šopský, doporučujeme kombinaci se sýry. Ani k oblíbené čočce nemusíte zakusovat chleba, krutony jsou rozhodně zdravější a vydatnější. Hlavně ty chuťově nejjemnější bezlepkové KROTONOS můžete přimíchat klidně do jogurtu, tvarohového krému, kaše nebo do ovocného salátu.

Los Křupos KROTONOS oceníte doma, ale i v náročných outdoorových podmínkách. Máme vyzkoušeno, že skvěle fungují v přírodě - v kempu nebo při stanování nadivoko. Tam, kde by vaření a příprava jídla měla být co nejjednodušší, jsou většinou požadavky na vyváženou a nutričně bohatou stravu extrémně vysoké. Los Křupos to umí vyřešit.

Chcete změnu v jídelníčku? Zařaďte do něj Los Křupos TRIO - zdravé křupavé krutony ve třech chuťových variantách.

novinka-los-krupos-trio