Speciální bezlepkový balíček

Bezlepkovost se stala moderním trendem. Věříme, že Vám naše bezlepkové výrobky budou chutnat a oblíbíte si je. Součásti speciálního zvýhodněného balíčku BEZLEPEK je i NOVINKA bezlepkové krotonky KROTONOS. Skvěle se hodí jako příloha do polévek, k pomazánkám, smoothie a k salátům. KROTONOS obsahují originální bezlepkovou kukuřičnou prebiotickou dietní vlákninou s příznivými účinky na trávení.

los-krupos-bezlepkove-krotonos-do-salatu

Dietní vláknina funguje

Bezlepková kukuřičná prebiotická dietní vláknina má mnoho příznivých účinků na naše zdraví. Příznivě ovlivňuje přirozený pohyb střev, zlepšuje metabolismus sacharidů a bílkovin, usnadňuje vstřebávání minerálů a vitamínů, má příznivé účinky na symbiotickou střevní mikroflóru (prebiotická) a konečně zpomaluje absorpci glukózy, což ocení i diabetici. Pochopitelně je pro příznivý účinek potřebná pravidelná konzumace zdravých svačin TYČKY nebo příloh jídel KROTONOS.

los-krupos-bezlepkove-krotonos-zdrave-krutonky-do-polevky

Je věděcky prokázáno

Bezlepková rozpustná vláknina je dětským (školní děti) i dospělým organizmem velmi dobře snášena. Její trávení probíhá v celém trávicím traktu. Nedochází k náhlému a nadbytečnému zkvašování v tlustém střevě, které by mohlo vyvolat nadýmání, bolesti břicha nebo průjem. Dobře jsou snášeny i příjmy vysokých dávek až 45 g na osobu za den.

Dietní kukuřičná prebiotická vláknina je zdrojem tzv. „pomalých sacharidů“. Ty slouží jako zdroj energie po delší dobu a mají velmi nízkou glykemickou odezvu - výsledkem je pozdější nástup pocitu hladu. Proto se velmi hodí také pro obohacování vařených jídel KROTONOS. Příjemně a rychle zasytí. Benefitní je i její schopnost zůstat plně funkční ve finálním pečeném výrobku po celou dobu trvanlivosti.

los-krupos-bezlepkove-tycky-zdrava-svacina

Pravidelný denní příjem dietní vlákniny je důležitý

V každodenní běžné stravě je množství požité vlákniny hodně pod doporučenou denní dávkou, v ČR je reálný příjem průměrně 11,7 g vlákniny na osobu za den, oproti doporučovaným 30 g na dospělou osobu za den. U dětí od druhého roku života lze doporučené množství spočítat - věk dítěte (roky) + 5 g/den. Proto je žádoucí tento deficit vyrovnat. Jedním z možných způsobů je přidání kvalitní vlákniny do svačin, do školních svačin, do svačin do práce, do svačin na rodinné výlety. V tomto ohledu je zvýhodněný balíček BEZLEPEK jedinečný.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení