Do konce května velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

5 dobrých důvodů, proč do jídelníčku zařadit Chlorellové KROTONOS

Najít příjemný balanc mezi zdravým a sytým jídlem není vždy snadné. Někdy ale může stačit opravdu málo a z jindy planého pokrmu se může stát nutričně vyvážené plnohodnotné jídlo, které ocení převážně ženy. Ženy, které pečují o svá těla, ženy, které chtějí být spokojené samy se sebou. A právě pro ně jsme se pustili směle do pečení malých křupavých krutonků se zajímavým obsahem řasy chlorella. A s hrdostí vám představujeme naši zelenou novinku Chlorellové KROTONOS.

novinka-chlorellove-krotonos-od-los-krupos

Chlorellové KROTONOS si v kuchyni zamilujete hned z několika důvodů. Pojďte se na to s námi podívat, uvidíte, že jim neodoláte.

1. Proteinová a vlákninová bomba

Chlorellové krutony zásadně zvýší obsah proteinů a vlákniny v pokrmech, které si s láskou dopřáváte, nicméně jim většinou k dokonalosti něco málo chybí. KROTONOS! Vašim krémovým polévkám a zeleninovým salátům dodají tolik potřebné rostlinné bílkoviny a dietní vlákninu, proto se budete cítit příjemně sytá už po pár lžičkách jindy nevydatného pokrmu.

2. Super zelená chlorella

Kdo by ji neznal? Zelená řasa se právem řadí mezi superpotraviny a její benefity jsou všestranné. V Chlorellových KROTONOS najdete zajímavý podíl chlorelly, která krutonkům dodává nejen 100% přírodní barvu, ale také množství vitamínů a minerálů. Chlorellové krutony mají příznivé účinky na imunitu, ladí trávení a přispívají k detoxu a vitalizaci organismu. Chlorella je pro své účinky vhodná hlavně pro ženské tělo.

3. Lehký oběd, zdravá svačina

Velmi brzy odhalíte kouzlo chlorellových krutonů. Zjistíte, kolik jídel si můžete nutričně obohatit pouhým přisypáním proteinových krutonů. Rohlík k jogurtu snadno vyměníte za křupavé krutonky. Čočka se nemusí nutně konzumovat s chlebem. K zeleninovém salátu nemusíte přikusovat francouzskou bagetu. A do polévky nepatří na sádle osmažený chléb. Snídaně, svačina, oběd nebo večeře, tam všude mají své místo Chlorellové KROTONOS - jsou výživné, přitom lehce stravitelné. Nenadýmají. A v polévce se nerozmočí.

krutony-do-polevky-zelene-chlorellove-krotonos-los-krupos

4. Rychlé a jednoduché použití doma i venku

Až jim přijdete na chuť, zjistíte, že jsou velice univerzální. Přijmete Chlorellové KROTONOS jako skvělého parťáka nejen v kuchyni, ale také v outdoorových podmínkách. Tak snadno, jako je nasypete do zeleninové polévky pro celou rodinu, je můžete konzumovat i v extrémnějších situacích. Určitě je oceníte také na dovolené, v kempu nebo nadivoko pod stanem v horách. Nasypete a jíte.

5. 100% přírodní obsah i ekologický obal

Myslíme na přírodu stejně jako vy. Všechny suroviny, ze kterých Chlorellové KROTONOS pečeme, jsou 100% přírodního původu. Žádné uměliny u nás nenajdete. Krutonky jsou čisté a zelené, jako příroda sama. Krutony s chlorellou balíme do EKO obalu z biologicky degradovatelného materiálu bez plastů v gramáži 120 g. Obal je praktický a lehký, opakovaně uzavíratelný, skladný a odolný, proto jej oceníte nejen v kuchyni, ale i v outdooru.

Je skvělé cítit se ve svém těle skvěle. Být spokojená sama se sebou je základ šťastného života. Jedním dílkem této složité skládačky je právě zdravá strava. Není důvod jíst blbě. Někdy stačí nad jídlem víc přemýšlet a jíst kvalitní, přírodní a vyvážené pokrmy. Zařaďte do svého jídelníčku KROTONOS s chlorellou.