Kvalita

KDO JSME A CO DĚLÁME?

Jsme tým nadšenců, kterým na trhu chybělo něco kvalitního, co zasytí a dodá potřebnou energii. Něco, co bylo vyrobeno z pečlivě vybraných a kontrolovaných surovin. Protože kvalita je pro nás základ...

Naše slané Tyčky, KejksySporty, Numi, Nespi a Krotonos to vše splňují! Navíc nezaberou mnoho místa, takže je můžete mít pořád po ruce a nakopnou Vás i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Los Křupos je zdravá, zábavná a netradiční svačinka, která je vhodná pro celou rodinu. Obsahuje zajímavé rostlinné bílkoviny a vlákninu s prebiotickým účinkem. Součástí našich originálních receptur jsou nutričně hodnotné suroviny jako je bezlepková dietní kukuřičná vláknina, hrachový protein, ovesné beta-glukany, hrachová, čočková, čiroková a rýžová mouka. Los Křupos je lehce stravitelné, nasytí, dodá svalům potřebnou energii a plně vyhovuje zdravému životnímu stylu. Los Křupos je vyráběno originální technologií a výrobním postupem s významným podílem ruční práce. Pečeno je s láskou a řemeslnou hrdostí.

Jak to všechno začalo...

Los Křupos se zrodilo na vrcholu Alp v hlavě skialpinisty a lékárníka. I proto vyhovuje nárokům extrémních i amatérských sportovců. I když moc neváží, je plné energie, snadno stravitelné, zasytí, splňuje principy vyvážené stravy a chutná. Je vyrobeno tak, aby se vešlo do kapsy a něco vydrželo. Los Křupos prostě patří k aktivnímu životnímu stylu, sportu i outdoorovým aktivitám.

Originál po všech stránkách

Los Křupos je zdravou a originální svačinkou pro děti, dospělé, vegetariány i vegany, která dodá energii, zasytí a omezí pocit hladu. Podporuje vytrvalost a odolnost svalů, zároveň zklidňuje a upravuje trávení. Je důležitým zdrojem vlákniny a rostlinných proteinů.

Zdravá křupanda pro všechny bez omezení

Díky svému složení podporují zdraví sportovce a svalům dodávají potřebný zdroj energie. Jsou vyráběny s lékárenskou precizností a přesností bez barviv, stabilizátorů, aromat, či jiných konzervantů.

Myslíme i na vegany, vegetariány, diabetiky i celiatiky – pro ně je v nabídce i bezlepková varianta, vyhovující nutričním požadavkům těchto specifických skupin.

Na tradici a řemeslné prestiži nám záleží

Nejdůležitějším kritériem je pro nás kvalita a k tomu i takto přistupujeme. Ve složení a výrobě neděláme kompromisy a vše vyvíjíme ve spolupráci s předními odborníky.

Jsme profesionálové, proto pracujeme s pečlivě vybranými a kontrolovanými přírodními surovinami. Naší preferencí jsou suroviny vypěstované v České republice a zemích Evropské unie. Každý výrobek před vstupem na trh pečlivě kontrolujeme a testujeme. Produkty jsou vyráběny ve vlastních moderních provozech v rámci České republiky. Pečeme za kontrolovaných podmínek. Vlastní speciální technologie výroby nás činí jedinečnými v této oblasti výroby.

Důležitá je pro nás čerstvost a rychlost, proto naše výrobky dodáváme spotřebiteli v co nejkratším možném intervalu, bez zbytečných obchodní marží a nákladů velkoobchodů.

Čerstvě pečené
Vyrobeno v Česku
Výživné složení
Kvalitní receptura
Přírodní suroviny
Málo soli a cukrů
Bez alergenů
Zdravá školní svačinka
160/2018 Sb.

Inspiraci hledáme u aktivních sportovců

Los Křupos bylo původně navrženo jako zdravá školní svačinka. K našim významným aktivitám řadíme podporu sportovců všech věkových kategorií. Rádi spolupracujeme s lidmi, kteří mají zajímavé názory a zkušenosti, pozitivní vztah ke zdravé výživě a k přírodě. Díky svému osobitému životnímu stylu dokážou ostatní inspirovat v hledání té správné vlastní cesty.

Naše vize

Děláme svou práci co nejlépe, a chceme i nadále podporovat a popularizovat zdravý pohyb, sport a aktivní život. Proto v našich svačinkách budeme aktuálně a rozumně zohledňovat potřeby sportujícího organismu. Vždy stylově a vlastní, odborně ověřenou cestou.

...proto Los křupos

  • Má vždy svůj vlastní styl
  • Zrozen na alpských vrcholech pro potřeby alpinistů
  • Kvalitou VYTUNĚNÁ přírodní křupanda
  • Nedrobí v místnosti, ani v autě...

Z výroby přímou cestou ke spotřebiteli

Čerstvě upečené Los Křupos jde ke spotřebiteli z našeho značkového e-shopu bez zbytečného skladování a prodlení. Nakoupíte tak snadno, kdykoli a odkudkoli. Právě náš Loskřupácký e-shop je garancí kvality!

Nahlédnout do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení