Pouze v dubnu velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

Kulíškův mix

Novinka Pomáháme dobré věci
130 Kč
Čerstvě upečeme

Velmi speciální edice proteinové svačiny od Los Křupos s obrovským poselstvím. To je Kulíškův mix. Tento křupavý snack jsme vymazlili jen a jen pro Kulíšky. Dlouhodobě totiž spolupracujeme s Nadačním fondem Kulíšek nedonošeným dětem. Touto velkou porcí zdravé energie vyjadřujeme nejen symbolickou podporu rodinám předčasně narozených miminek, ale také všem skvělým lidem, kteří se o miminka do dlaně s maximální péčí v nemocnicích starají.

Kulíškův mix je křupavá originální směs a spolehlivý proteinovo-vlákninový zdroj energie nejen pro aktivní lidi, ale i pro těhotné a kojící maminky.

Praktický 100g EKO sáček je opakovaně uzavíratelný a vyrobený zcela bez plastů. Máme vždy čerstvě upečeno - maminkami s láskou maminkám. Šiřte s námi nákupem Kulíškova mixu dobro.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kulíškův Mix patří mezi to nejlepší od Los Křupos. Nákupem této zdravé proteinovo-vlákninové svačiny pomáháte Nadačnímu fondu Kulíšek a předčasně narozeným dětem, které nemají na obláčku ustláno. My jim můžeme kus lásky a péče poslat.

Ručně pečené svačinky jsou skvělým a zdravým zdrojem energie, obsahují velký podíl rostlinných proteinů, dietní vlákniny a beta-glukanů. Rychle zasytí, přitom nezatíží, nakopnou před výkonem, dodají sílu, zároveň napomáhají k regeneraci, prostě srdeční záležitost.

O nadačním fondu Kulíšek

Kulíšci – miminka do dlaně jsou ve svých prvních dnech a týdnech velmi zranitelná a jejich život je často doslova vybojován. Oddělení neonatologie FN Ostrava je jedním z dvanácti perinatologických center v Česku a jediným centrem tohoto druhu v Moravskoslezském kraji. Právě sem se převáží všechna miminka z celého kraje, která jsou nedonošená či mají vážné zdravotní problémy. Snahou fondu je vybranými prostředky ulevit rodinám jak po psychické, tak finanční stránce a pro Oddělení neonatologie ve FN Ostrava získat pomůcky, které jsou nákladné, ale které významně zpříjemní pobyt miminka a maminky na oddělení a následně usnadní náročnou domácí péči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: