Do konce května velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

ULTRA Los Křupos 490g TRAINING

Novinka ULTRA výkon Pro sportovce
420 Kč
Čerstvě upečeme

Konečně opravdová nutriční bomba pro pořádné sportovce. Křupavou svačinu ULTRA si pro své unikátní složení a funkční vlastnosti oblíbí nejen muži, otcové od rodin, aktivní sportovci, ale i ženy. Ať už vyrážíte na kolo, na trek do hor nebo se chystáte na svůj první ultramaraton, přihoďte do batohu chutný snack.

Každá tréninková dávka sportovní svačiny ULTRA obsahuje dva sáčky - jeden PŘED tréninkem a druhý PO tréninku. Protože výživové požadavky se v různých fázích tréninku liší.

Svačina před tréninkem by měla být lehká, snadno stravitelná a měla by zasytit, dodat energii pro sportovní výkon. Svačina po tréninku by zase měla obsahovat dostatek bílkovin a dalších nutričních složek nutných k regeneraci svalů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

los-krupos-ultra-a-daniel-polman

Daniel Polman

Novopacký spisovatel a ultracyklista Daniel Polman přezdívaný "ultrapako" je držitelem rekordu v jízdě na 24 hodin (911 km), dokončil 5000 km dlouhý Race Across America, o rok později zvládl objet Čechy a Slovensko za 7 dní a 23 hodin (3540 km). Mimo jiné vyhrál závody Race Across Germany, Dolomitica Ultracycling a v roce 2022 dokončil jako první Čech závod North Cape – Tarifa (7400 km) označovaný za nejtěžší cyklistický ultramaraton na světě. Úspěchy sbírá i v terénu, když 3x za sebou vyhrál závod 400 Ultra a v roce 2023 se stal mistrem ČR v MTB 24hodinovce. Dokončil také několik extrémních bike&hike projektů, během nichž spojuje ultracyklistiku s výstupy na alpské vrcholy. Ten poslední v červnu 2023 uskutečnil na počest Julia Payera. Více na webu www.danielpolman.com

Otestováno ULTRA tréninkem a ULTRA sportovcem

Těžko bychom hledali lepšího ambasadora zdravé sportovní svačiny ULTRA než je Dan Polman. Sportovec tělem i duší, který se nebojí sáhnout si na samé dno svých sil, aby zdolal extrémně těžké závody a posunul hranice nemožného. Má za sebou několik úspěšných ultra bike & hike projektů, sveze se na snowboardu i skejtu. Největší vášní je ale kolo.

Co o nás říká Dan?

„Jako sportovec očekávám od pokrmu dvě věci: aby pro mě měl co nejprospěšnější složení a aby skvěle chutnal. Při dlouhých aktivitách je totiž právě chuť tím rozhodujícím faktorem, zda po dané věci sáhnu, nebo ne. V Los Křupos našli skvělý recept na oboje a vyladili složení i chuť. Zní to jednoduše, ale vím, že je za tím spousta poctivé a profesionální práce. Toho si v době výrazné převahy produktů, jejichž prospěšnost našemu zdraví začíná a rovnou i končí nápisem na líbivém obalu, velmi cením.“

ULTRA je specialita nejen pro muže od Los Křupos. V praktickém balení najdete chutnou zásobu sportovních snacků na 7 tréninkových dní. Každá svačina se skládá ze dvou sáčků.

Z našeho zápisníku

Sáček PŘED tréninkem

Malá praktická svačinka, kterou během chvilky skřupnete kdekoliv. Bohatý podíl vlákniny vás rychle zasytí, předejde pocitu hladu během sportovního výkonu a vyladí vaše trávení.

  • Speciální vlákninovo-proteinový mix.
  • Vysoký podíl dietní prebioticky aktivní kukuřičné vlákniny.
  • Vysoký podíl rostlinných bílkovin s převahou hrachového proteinu.

ultra-los-krupos-svacina-pred-treninkem

ultra-los-krupos-svacina-po-treninku

Sáček PO tréninku

Svačina s vysokým podílem rostlinných bílkovin a beta-glukanů podpoří regeneraci svalů a organismu po každém sportovním výkonu.

  • Speciální proteinovo-vlákninový mix.
  • Rostlinný protein bohatý na BCAA aminokyseliny pomáhá k regeneraci svalů.
  • Dietní vláknina zasytí a doplní spotřebovanou energii.
  • Beta-glukany z ovsa přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a pro dobrou kondici srdce a cév.

los-krupos-ultra-svacina-pro-maximalni-vykon

Výživové hodnoty

Výživové údaje 70 g (2x35 g) jedna tréninková dávka 100 g
Energie 1036 kJ (248 kcal) 1480 kJ (354 kcal)
Bílkoviny 11 g (jen rostlinné) 15,7 g
Vláknina 6 g 8,6 g
Tuky 8 g (jen rostlinné) 11,4 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1 g 1,5 g
Sacharidy 33 g (polysacharidy) 47 g
z toho cukry 0,5 g 0,7 g
Sůl 1 g 1,5 g
Beta-glukany z ovsa 1 g 1,5 g

Prozkoumejte naše unikátní složení

Rýžová mouka

Čočková mouka

Bramborové vločky

Hrachový protein

Kukuřičná mouka

Dietní kukuřičná vláknina

Čiroková mouka

Slunečnicový olej

Pšeničná mouka (obsahuje lepek)

Beta-glukany z ovsa

Mletá semena lnu setého

Sušená cibule

Sušená pažitka

Kmín mletý

Sůl

Paprika

Kurkuma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: