Do konce května velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

ULTRA Los Křupos 1+1 TRAINING

Akce Doprava zdarma Pro sportovce
840 Kč –20 % 672 Kč
Čerstvě upečeme

Představte si ideální svačinu pro sportovce tělem i duší. Takovou, která vás zasytí a dodá energii před fyzickým výkonem, zároveň však takovou, která se po aktivitě spolehlivě postará o regeneraci vašich unavených svalů. Je jedno, zda zdoláváte vrcholy, šlapete do pedálů nebo boxujete v ringu.

Proteinovo-vlákninový snack ULTRA jsme promysleli do posledního detailu a oblíbí si jej nejen muži. Praktický bandlbox, který pokryje vaši svačinovou potřebu na celý týden, obsahuje dva druhy sáčků s odlišným složením. Na jednom si pochutnáte PŘED tréninkem, druhý skřupnete PO tréninku.

Abychom vám rozhodování o zdravé svačině ještě více usnadnili, funkční snack ULTRA vám nyní nabízíme za výhodnou cenu a přidáváme dopravu gratis.

Detailní informace

Detailní popis produktu

los-krupos-ultra-a-daniel-polman

Daniel Polman

Novopacký spisovatel a ultracyklista Daniel Polman přezdívaný "ultrapako" je držitelem rekordu v jízdě na 24 hodin (911 km), dokončil 5000 km dlouhý Race Across America, o rok později zvládl objet Čechy a Slovensko za 7 dní a 23 hodin (3540 km). Mimo jiné vyhrál závody Race Across Germany, Dolomitica Ultracycling a v roce 2022 dokončil jako první Čech závod North Cape – Tarifa (7400 km) označovaný za nejtěžší cyklistický ultramaraton na světě. Úspěchy sbírá i v terénu, když 3x za sebou vyhrál závod 400 Ultra a v roce 2023 se stal mistrem ČR v MTB 24hodinovce. Dokončil také několik extrémních bike&hike projektů, během nichž spojuje ultracyklistiku s výstupy na alpské vrcholy. Ten poslední v červnu 2023 uskutečnil na počest Julia Payera. Více na webu www.danielpolman.com

Otestováno ULTRA tréninkem a ULTRA sportovcem

Těžko bychom hledali lepšího ambasadora zdravé sportovní svačiny ULTRA než je Dan Polman. Sportovec tělem i duší, který se nebojí sáhnout si na samé dno svých sil, aby zdolal extrémně těžké závody a posunul hranice nemožného. Má za sebou několik úspěšných ultra bike & hike projektů, sveze se na snowboardu i skejtu. Největší vášní je ale kolo.

Co o nás říká Dan?

„Jako sportovec očekávám od pokrmu dvě věci: aby pro mě měl co nejprospěšnější složení a aby skvěle chutnal. Při dlouhých aktivitách je totiž právě chuť tím rozhodujícím faktorem, zda po dané věci sáhnu, nebo ne. V Los Křupos našli skvělý recept na oboje a vyladili složení i chuť. Zní to jednoduše, ale vím, že je za tím spousta poctivé a profesionální práce. Toho si v době výrazné převahy produktů, jejichž prospěšnost našemu zdraví začíná a rovnou i končí nápisem na líbivém obalu, velmi cením.“

Nutriční požadavky se v různých fázích tréninku liší. Tělo potřebuje zcela jinou výživu před fyzickou aktivitou a po ní. Sportovní svačina ULTRA v sobě efektivně spojuje obojí. Vyvinuli jsme ji proto, abychom vám co nejvíc zjednodušili příjem energie ve chvílích, kdy se zabýváte něčím důležitějším, než je zrovna jídlo.

ULTRA. Jedna krabice. 14 sáčků. 7 sáčků PŘED tréninkem. 7 sáčků PO tréninku. Funkční svačiny na 7 tréninkových dní. Zdravě, rychle, vyváženě.

Z našeho zápisníku

PŘED tréninkem

Než vyrazíte za sportem, dopřejte si malou lehkou svačinu, která vás díky štědrému podílu vlákniny rychle zasytí. Během tréninku vám nebude kručet v žaludku, rozhodně vám však po ní nebude těžko.

  • Speciální vlákninovo-proteinový mix.
  • Vysoký podíl dietní prebioticky aktivní kukuřičné vlákniny.
  • Vysoký podíl rostlinných bílkovin s převahou hrachového proteinu.

ultra-los-krupos-svacina-pred-treninkem

ultra-los-krupos-svacina-po-treninku

PO tréninku

Když máte pro dnešní den splněno a do lednice daleko, sáhněte po druhém sáčku se zdravou sváčou. Vysoký podíl rostlinných bílkovin podpoří regeneraci svalů a organismu po sportovním výkonu, ať byl jakýkoliv.

  • Speciální proteinovo-vlákninový mix.
  • Rostlinný protein bohatý na BCAA aminokyseliny pomáhá k regeneraci svalů.
  • Dietní vláknina zasytí a doplní spotřebovanou energii.
  • Beta-glukany z ovsa přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a pro dobrou kondici srdce a cév.

los-krupos-ultra-svacina-pro-maximalni-vykon

Výživové hodnoty

Výživové údaje 70 g (2x35 g) jedna tréninková dávka 100 g
Energie 1036 kJ (248 kcal) 1480 kJ (354 kcal)
Bílkoviny 11 g (jen rostlinné) 15,7 g
Vláknina 6 g 8,6 g
Tuky 8 g (jen rostlinné) 11,4 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1 g 1,5 g
Sacharidy 33 g (polysacharidy) 47 g
z toho cukry 0,5 g 0,7 g
Sůl 1 g 1,5 g
Beta-glukany z ovsa 1 g 1,5 g

Prozkoumejte naše unikátní složení

Rýžová mouka

Čočková mouka

Bramborové vločky

Hrachový protein

Kukuřičná mouka

Dietní kukuřičná vláknina

Čiroková mouka

Slunečnicový olej

Pšeničná mouka (obsahuje lepek)

Beta-glukany z ovsa

Mletá semena lnu setého

Sušená cibule

Sušená pažitka

Kmín mletý

Sůl

Paprika

Kurkuma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: