Do konce května velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

Los Křupos fandí běhu: Zdravá svačina pro orientační běžce Czech O-Tour

Zdravý snack Los Křupos byl vyvinut sportovci a pro sportovce. Los Křupos přišlo na svět, protože nám chyběla výživná svačina vhodná do terénu, svačina plná zdraví, energie, proteinů, která nezatíží naše batohy ani při extrémním výkonu. A zbytek našeho příběhu už asi znáte, i když se využití našich svačinek rozšířilo mnohem dál — do škol, kanceláří, do kempů. Protože jsme ale nezapomněli na naši prvotní myšlenku, stále jsme vášnivými podporovateli aktivního životního stylu a sportovců všech výkonnostních a věkových skupin.

los-krupos-ultra-na-kwak-czech-o-tour-org-2

Podpora orienťáku na Kwak Czech O-Tour

Jsme moc rádi, že jsme se letos mohli stát hrdým partnerem českého seriálu závodů v orientačním běhu Czech Orienteering Tour. Seriál Kwak Czech O-Tour 2024 tvoří celkem devět individuálních závodů v orienťáku během tří víkendů ve třech lokalitách Česka. Seriál pořádá Český svaz orientačních sportů vždy ve spojení s lokálním klubem. Závody jsou koncipovány pro všechny generace a výkonnostní úrovně, aby si je mohl užít skutečně každý. A této myšlence v Los Křupos také fandíme. Chceme podporovat lidi v pohybu a ve zdravém životním stylu. S tím se samozřejmě pojí i zdravá strava. A na tu jsme dobří.

Na prvních závodech této sezóny ve středočeském zábavním parku Mirakulu, který se konal 24. března, jsme všem dychtivým sportovcům představili ideální svačinu nejen na orienťácké výběhy. Každá taková smysluplná synergie nám dělá velkou radost. Závody měly i navzdory proměnlivému počasí velký úspěch. V Mirakulu cílem proběhlo neskutečných 3 200 běžců, včetně dětí. V rámci padesáti tratí pro všechny generace byla po celém areálu rozmístěna téměř stovka kontrol. V elitních kategoriích se závody počítaly do světového rankingu, takže se pořadatelé těšili ze zajímavé mezinárodní účasti.

los-krupos-ultra-na-kwak-czech-o-tour-org-3

Zdravá svačina až na prvním místě

Všechny naše snacky jsou pro aktivní lidi jako stvořené. Jsou plné rostlinných proteinů a dietní vlákniny, velmi rychle zasytí bez pocitu zatížení žaludku. Díky svým ideálním gramážím je strčíte klidně do kapsy.

Pro extrémní sportovce jsme však vyvinuli ještě něco lepšího. Specialitu od Los Křupos – nutričně promyšlenou sportovní svačinu ULTRA. Dvousložkovou sváču, která před tréninkem zasytí a po tréninku podpoří regeneraci.

Každá tréninková dávka ULTRA obsahuje dva sáčky - na jednom si pochutnáte PŘED tréninkem a na druhém PO tréninku, protože výživové požadavky se v různých fázích tréninku liší. Před tréninkem oceníte lehkou a lehce stravitelnou svačinu, po tréninku potřebujete něco s vysokým podílem bílkovin, které regenerují unavené svaly.

los-krupos-ultra-na-kwak-czech-o-tour-1

Běháte rádi a hledáte nové výzvy? Seriál závodů Kwak Czech O-Tour pokračuje 3. - 6. července v Plzni a na podzim v Beskydech. Vybavte se proteinovou zdravou svačinou Los Křupos a registrujte se ještě dnes.