Pouze v dubnu velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

Novinka ULTRA: 7 zdravých svačin pro lepší sportovní výkon

Zdravá a nutričně vyvážená svačina je klíčem k úspěchu pro všechny sportovce, kteří chtějí maximalizovat svůj výkon a dosáhnout tréninkových pokroků. Správně zvolená strava před tréninkem dodá tělu potřebnou energii a poskytne živiny pro slušný fyzický výkon. Důležitost svačiny po tréninku nespočívá pouze v doplnění ztracené energie, ale také v regeneraci svalů a podpoře růstu svalové hmoty. A tady vstupuje na scénu novinka ULTRA.

ultra-los-krupos-proteinovo-vlakninove-sportovni-svaciny-pro-sportovni-vykon

Vyslyšeli jsme přání mužů

Když jsme speciálně pro ženy vyvinuli zelené VITAE s chlorellou, vzbudilo to velký ohlas. I u mužů. Ti pro změnu volali po vyloženě sportovní svačince. Po svačince, která je promyšlená. Muži totiž dobře ví, že jejich tělo potřebuje jiné živiny před tréninkem a jiné zase po tréninku. Proto přicházíme s funkční proteinovo-vlákninovou svačinou ULTRA, kterou tvoří vždy dva složením odlišné sáčky - na jednom si pochutnáte před tréninkem, druhý oceníte po tréninku.

ultra-los-krupos-svacina-pro-cyklisty

Chutné a výživné

Stejně jako všechny ostatní Los Křupos i novinka ULTRA je v Česku upečená z těch nejkvalitnějších přírodních a lokálních surovin. Nemusíte se bát složení, naše křupavé dobroty neobsahují žádné zbytečnosti, jsou bez umělých barviv, aromat i konzervantů. Přestože jsou zdravé, skvěle chutnají. Samozřejmě ani ULTRA nedrobí a vydrží i drsnou zátěž outdoorových dobrodružství.

ultra-los-krupos-490g-training-novinka

Než vyrazíte za sportem

Svačina před tréninkem má být lehká, snadno stravitelná a má vás namotivovat pro sportovní výkon. Vybírejte si potraviny s vyšším obsahem sacharidů a vlákniny, naopak s nižším obsahem tuků, aby vám nebylo těžko.

ULTRA sáček PŘED tréninkem obsahuje speciální vlákninovo-proteinový mix s vysokým podílem dietní prebioticky aktivní kukuřičné vlákniny a hrachového proteinu. Vláknina rychle zasytí, takže nehrozí, že vás během tréninku přepadne pocit hladu. Malá svačinka PŘED tréninkem vyladí vaše trávení pro bezchybný sportovní výkon.

ultra-los-krupos-sportovni-svacina

Když máte hotovo

Svačina po tréninku by měla nabídnout dostatek bílkovin pro obnovu a regeneraci svalů.

ULTRA sáček PO tréninku obsahuje speciální proteinovo-vlákninový mix s vysokým podílem rostlinného proteinu bohatého na BCAA aminokyseliny, dietní vlákniny a beta-glukanu. Proteiny s beta-glukany podpoří regeneraci svalů a organismu po sportovním výkonu. Ideální svačina, která chutně a rychle zasytí, než se dostanete domů k ledničce.

Autor videa Dva Mluvčí

Myslete na to, že každá sportovní aktivita vyžaduje zdravou a výživnou svačinu, která vás nezatíží dlouhým trávením a zažene pocit hladu, který během sportu může přijít. Když svůj trénink zakončíte pořádnou porcí rostlinných bílkovin, vaše tělo se vám hned při tom dalším odvděčí.

Jste v tréninku? Najeďte na proteinovo-vlákninovou svačinu ULTRA pro kvalitní sportovní výkon.

ultra-los-krupos-svacina-pro-turisty