Do konce května velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

Kulíškův mix 1+1

Novinka Pomáháme dobré věci
260 Kč –10 %
kuliskuv mix los krupos 1 plus 1
260 Kč –10 % 234 Kč
Čerstvě upečeme

Zvolte zdravou svačinu v cenově zajímavé variantě 1+1 a užijte si všech benefitů naplno a ještě výhodněji. Za super cenu získáte jedinečný mix vysoce proteinové svačinky s vlákninou, speciality od Los Křupos.

Kulíškův mix je originální zdravá energie s rostlinnými bílkovinami, jejíž misí je pomáhat předčasně narozeným dětem, tzv. Kulíškům. Jedinečný mix křupavých snacků přispívá nadačnímu fondu Kulíšek nedonošeným dětem - každým zakoupeným balíčkem Kulíškův mix putuje automaticky 15 Kč nadaci Kulíšek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kulíškův Mix patří mezi to nejlepší od Los Křupos. Nákupem této zdravé proteinovo-vlákninové svačiny pomáháte Nadačnímu fondu Kulíšek a předčasně narozeným dětem, které nemají na obláčku ustláno. My jim můžeme kus lásky a péče poslat.

Ručně pečené svačinky jsou skvělým a zdravým zdrojem energie, obsahují velký podíl rostlinných proteinů, dietní vlákniny a beta-glukanů. Rychle zasytí, přitom nezatíží, nakopnou před výkonem, dodají sílu, zároveň napomáhají k regeneraci, prostě srdeční záležitost.

O nadačním fondu Kulíšek

Kulíšci – miminka do dlaně jsou ve svých prvních dnech a týdnech velmi zranitelná a jejich život je často doslova vybojován. Oddělení neonatologie FN Ostrava je jedním z dvanácti perinatologických center v Česku a jediným centrem tohoto druhu v Moravskoslezském kraji. Právě sem se převáží všechna miminka z celého kraje, která jsou nedonošená či mají vážné zdravotní problémy. Snahou fondu je vybranými prostředky ulevit rodinám jak po psychické, tak finanční stránce a pro Oddělení neonatologie ve FN Ostrava získat pomůcky, které jsou nákladné, ale které významně zpříjemní pobyt miminka a maminky na oddělení a následně usnadní náročnou domácí péči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: