Pouze v dubnu velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

Pomáháme předčasně narozeným dětem, běžte s námi pro dobrou věc

kazdy-je-jednou-na-startu-bezime-pro-kulisky

Také vám dělá radost konat dobro? My v Los Křupos s láskou podporujeme vybrané smysluplné projekty, jako je například Nadační fond Kulíšek nedonošeným dětem. Každý rok přijde na svět asi 15 milionů předčasně narozených dětí, více než 8 000 z nich se narodí v České republice. Podle mezinárodního srovnání se v Česku umíme o nedonošená miminka postarat jako málokterý jiný stát. To však neznamená, že si Kulíšci a jejich rodiny nezaslouží další podané ruce.

Přesně proto vznikl Nadační fond. S cílem pomáhat rodinám Kulíšků, ale také obětavému nemocničnímu personálu, který se o předčasně narozená miminka – miminka do dlaně – stará. Lidé, kteří jsou Kulíškům nejblíže, vydávají každý den tolik energie, že ji musí zákonitě plnými doušky doplňovat. A tak přicházíme s proteinovo-vlákninovou specialitou Kulíškův mix. Nákupem této zdravé svačinky přispějete na dobro spolu s námi.

kuliskuv-mix-od-los-krupos

Chci s vámi podpořit dobrou věc

Co máte v plánu 20. 4. 2024? Vyrazte s námi do terénu a poměříme síly v osmém ročníku Polanského charitativního běhu. Tento závod pro malé i velké nadšence vznikl na pozadí jednoho silného Kulíškovského příběhu organizátorky akce, proto tady nemůžeme chybět ani my s naším Kulíškovým mixem. Výtěžek z běhu je určen na podporu Neonatologického oddělení FN Ostrava a Novorozeneckého oddělení JIP2 Městské nemocnice Ostrava. Půjdete s námi běhat pro dobrou věc?

Chci se zapojit do pomoci Kulíškům

Abyste trochu nasáli atmosféru závodu v Polance nad Odrou, přikládáme pár fotek z minulých ročníků, kterých jsme byli také čestnou součástí.

kuliskuv-mix-los-krupos-pomahame