Do konce května velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

Kulíškův mix 2+1

Novinka Pomáháme dobré věci
390 Kč –15 %
kuliskuv mix los krupos 2 plus 1
390 Kč –15 % 331 Kč
Čerstvě upečeme

Kulíškův mix vám přináší zdravou sílu z rostlinných proteinů a vlákniny s cílem podpořit ty nejmenší bojovníky - předčasně narozené děti. Objevte ještě výhodnější možnosti: nakupte rovnou tři ekologické sáčky této naší „dobro“ speciality za výhodnější cenu.

S každým prodaným balením tohoto chutného mixu přispíváme 15 Kč nadačnímu fondu Kulíšek, který těmto miminkům pomáhá. Vy zároveň uděláte něco dobrého pro své zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kulíškův Mix patří mezi to nejlepší od Los Křupos. Nákupem této zdravé proteinovo-vlákninové svačiny pomáháte Nadačnímu fondu Kulíšek a předčasně narozeným dětem, které nemají na obláčku ustláno. My jim můžeme kus lásky a péče poslat.

Ručně pečené svačinky jsou skvělým a zdravým zdrojem energie, obsahují velký podíl rostlinných proteinů, dietní vlákniny a beta-glukanů. Rychle zasytí, přitom nezatíží, nakopnou před výkonem, dodají sílu, zároveň napomáhají k regeneraci, prostě srdeční záležitost.

O nadačním fondu Kulíšek

Kulíšci – miminka do dlaně jsou ve svých prvních dnech a týdnech velmi zranitelná a jejich život je často doslova vybojován. Oddělení neonatologie FN Ostrava je jedním z dvanácti perinatologických center v Česku a jediným centrem tohoto druhu v Moravskoslezském kraji. Právě sem se převáží všechna miminka z celého kraje, která jsou nedonošená či mají vážné zdravotní problémy. Snahou fondu je vybranými prostředky ulevit rodinám jak po psychické, tak finanční stránce a pro Oddělení neonatologie ve FN Ostrava získat pomůcky, které jsou nákladné, ale které významně zpříjemní pobyt miminka a maminky na oddělení a následně usnadní náročnou domácí péči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: