Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Zdravá svačina Los Křupos - rychlá, stylová, zdravá a funguje

Nutričně hodnotná zdravá svačina během dne neodmyslitelně patří ke zdravému životnímu stylu a ke zdravé životosprávě. Co na svačinu, když se během dne nacházíme mimo domov?

Jak při obvyklém shonu rychle připravit lehké svačiny pro děti do školy, svačiny do práce, svačiny na cesty, svačiny na výlety nebo fitness svačiny na odpolední trénink? A ještě při tom vymýšlet pořád něco nového, chutného, zdravého, hledat recepty a tipy.

los-krupos-tycky-a-kejksy-zdrava-svacina

Proto jsme pro vás vymysleli zdravé svačiny Los Křupos. A mysleli jsme i na to, že hodně času trávíte v autě. Los Křupos je ideální svačina do auta, nedrobí a nerozptyluje od řízení.

Přidáme-li další náročné cíle v podobě dietní svačiny, bezlepkové svačiny, proteinové, veganské nebo vegetariánské svačiny, může se ze záměru fit svačiny stát neřešitelný rébus a hlavně nepopulární časově náročná činnost.

Nehledě na skutečnost, že řada z nás chce při konzumaci své zdravé svačiny být stylový a originální. Nikdo nechce v kanceláři, ve škole nebo ve fitku někde v koutu polotajně dusit krajíc chleba nebo housku.

Které Los Křupos si dnes vyberu na svačinu?

Máme pro Vás tipy na exkluzivní zdravé svačiny, které bez práce ráno v klidu strčíte do kapsy, do tašky nebo do svačinové krabičky a bez zbytečného stresu vyrazíte.

Mějte doma v kuchyni vždy po ruce speciální balení Bandlbox s 12 sáčky, s 12 připravenými svačinami. Mějte v kuchyni více druhů Los Křupos proteinových lahůdek, ať si ráno můžete vybírat novinku NUMI, sporťácké SPORTY, energetické KEJKSY nebo bezlepkové TYČKY.

los-krupos-numi-zdrava-svacina-pro-imunitu-a-odolnost

Los Křupos pro Vás vždy čerstvě velmi šetrným výrobním postupem upečeme z vysoce kvalitních přírodních jen rostlinných surovin vypěstovaných v Česku nebo v EU. Los Křupos Vám vydrží a všude Vás podrží, v práci, ve škole, v přírodě, při tréninku nebo příjemně naladí doma na gauči ☺ Mlsáme, ale nehřešíme!

Proteinové stylové svačiny Los Křupos 100 % splňují všechny požadavky na zdravou a výživnou svačinu, zasytí, dodají energii a ještě mají při pravidelné konzumaci pozitivní účinky na Váš organismus a zdraví.

Mají schválená zdravotní tvrzení - fungují!

Los Křupos totiž obsahují nutričně velmi cenné složky ve významných dávkách a mají schválená zdravotní tvrzení, jsou to prostě dokonale vytuněné dopolední i odpolední svačiny, pochoutky pro každou příležitost, svačina pro muže i pro ženy a vždy po ruce, vejdou se do každé kapsy.

Zelené TYČKY jsou bezlepkové, plné dietní prebiotické vlákniny a rostlinných proteinů, zasytí. Modré KEJKSY proteiny s vysokým obsahem BCAA esenciálních aminokyselin podporují svaly a kosti. Červené SPORTY pomáhají při regeneraci a zlepšují kondici srdce a cév. Fialové NUMI podporují imunitu a zvyšují odolnost.

I když jsou zdravé, skvěle chutnají, bez aromat a vysokých dávek koření. Zdravé, ale ne bez chuti a stylu!

los-krupos-zdrava-svacina-numi-pro-imunitu-a-odolnost