Do konce května velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

Zdravá svačina Los Křupos míří do mateřských škol

Víme, že školáci, ať už malí nebo velcí, naše křupavé snacky milují. Preferují rychlejší životní tempo, ti aktivnější čím dál častěji přemýšlejí i o zdravém životním stylu. Svačinková revoluce je v plném proudu a my jí fandíme. Naším cílem je totiž šířit osvětu o tom, že je možné a dostupné svačit lépe. Postupně zjišťujeme, že tyčinky Los Křupos chutnají i opravdu malým dětem, dětem školkou povinných. Předškolní děti sice víc než ty zdravotní benefity ocení srandu s Los Křupos křupáním, i proto míříme do mateřských škol se zábavným programem.

zdrava-svacina-los-krupos-miri-do-materskych-skol

Zdravá svačina hlavně zábavně

Intenzivně rozjíždíme aktivitu „Los Křupos do mateřských škol“, která vznikla jako nadšená podpora výukového partnerského projektu Lékárnické pohádky. Tento projekt je dílem inspirativního týmu ve složení Gabriela Onderková, Barbora Bučková a Tina Schindlerová a jsme moc pyšní, že jsme našli společnou řeč. Podpora této krásné aktivity nám dává velký smysl a chceme ji dál rozvíjet.

Lékárnické pohádky jsou krátké poučné příběhy, primárně určeny pro komunikaci benefitů zdravého životního stylu v lékárnách. Nyní jsme si však uvědomili, že s osvětou je třeba začít už v opravdu útlém věku a zamířili jsme proto také za dětmi do školek.

Lékárnické pohádky dětem

Autoři oživili skřítky Kulule a Kulišáka a paní lékárnici, aby dětem vysvětlili, co dělat, aby byly zdravé. Formou krátkých pohádek Černý bacil a jak to s ním bylo, O bolavé pusince nebo Skřítci v bylinkové zahrádce se děti dozvídají, které potraviny jsou pro jejich tělíčka zdravé, že je potřeba se otužovat, cvičit a hodně pobývat na čerstvém vzduchu.

Chceme dětem a jejich rodičům hravou formou vytvořit správné povědomí o českém lékárenství a současně podporovat rodiče, aby svým dětem četli krásně zpracované autorské pohádky. Nekomerční projekt Lékárnické pohádky je realizován ve spolupráci s českými lékárnicemi a lékárníky.

lekarnicke-pohadky

Jak to celé funguje?

Lékárnice nebo lékárník daruje ve svých lékárnách rodičům jednu vytištěnou Lékárnickou pohádku jako malou pozornost k nákupu. Tím rodiče udělají svým dětem radost. Stejně tak jako vzorkem zdravé svačinky Los Křupos.

Lékárnické pohádky si jednotlivé lékárny mohou objednat a mateřské školy zase mají možnost objednat si svačinky pro děti se slevou až 40 %. Máte-li zájem, přijedeme s Lékárnickými pohádkami i do vaší mateřské školy — stačí nás kontaktovat nebo rovnou vyplnit objednávkový formulář.

Malý projekt s velkým srdcem

Los Křupos podporuje tyto výukové programy v lékárnách i v mateřských školách s láskou, protože si uvědomujeme, jak je zdravá životospráva důležitá. Čím dřív s ní děti začnou, tím lépe. Aktuálně jsme hrdým sponzorem Lékárnických pohádek my, výrobce originálních zdravých sportovních českých svačin Los Křupos.

Chcete si objednat Lékárnické pohádky do své lékárny nebo mateřské školy? Ozvěte se na e-mail lekarnicke.pohadky@seznam.cz a my za vámi moc rádi přijedeme.