Do konce května velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

Svačina do školy nemusí být nuda! Vsaďte na Los Křupos

los-krupos-skolni-svacina-hrave-a-zdrave

Jak vzpomínáte na své školní svačiny? S kolegy jsme se shodli, že to byla celkem nuda. Každý den to stejné. Co kdybyste to mohli změnit? Zapojte se s námi do svačinkové revoluce a pojďme našim dětem nabídnout zábavnou, ale přitom zdravou a vyváženou svačinu.

Ať už ji vezmete s sebou do školy, nebo odpoledne do sportovního kroužku. Křupavý snack Los Křupos je plný vlákniny a rostlinných proteinů, proto děti zasytí a dodá jim tolik potřebnou energii. Zároveň je natolik originální, že se děti rády podělí s kamarády.

los-krupos-zdrave-svaciny-bez-chystani-org

Děti mají rády pestré svačiny. Originální a zábavné. My rodiče zase chceme, aby se naši školáci najedli, aby měli dost energie na všechna svoje dobrodružství a výkony. S Los Křupos dostanete obojí. Obsahují nutričně cenné rostlinné proteiny a dietní vlákninu s prebiotickým účinkem. Proteiny navíc přispívají ke správnému vývoji svalů a kostí. Zkombinujte s jogurtem, ovocem, zeleninou nebo barevnou pomazánkou a máte vyhráno.

Los Křupos SCHOOL

Pro školáky jsme poskládali speciální menu za zvýhodněnou cenu a s dopravou zdarma. Los Křupos SCHOOL - balení, které obsahuje u dětí nejoblíbenější druhy křupavých snacků TYČKY, SPORTY a KEJKSY. Dětem k němu pošleme také malý dárek, tužku a pravítko ve škole jistě využijí.

los-krupos-school

Máte vybráno? My však máme dojem, že jste na na něco zapomněli. NA SEBE. Dopřejte zdravou svačinu i sobě, zasloužíte si ji. Budete tak pro svého školáka tím nejlepším vzorem a uděláte něco pro své zdraví. Co kdybyste si obohatili vaše obědové nebo večeřové menu o křupavé krutony Los Křupos TRIO? Nebo se připravili na podzimní neduhy s posílenou imunitou a zkusili Los Křupos LADY?

los-krupos-reference-jana

Chci zdravou, rychlou a zábavnou svačinou do školy pro malé i velké.