Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Tik tak, tik tak. Poslední šance na zdravý dárek

Neradi to říkáme, ale máte už jen pár posledních dnů na objednání zdravých vánočních dárků pro vaše blízké. Ještě čtyři dny pro vás budeme péct čerstvé a křupavé tyčinky a vy tak budete mít jistotu, že objednaný balíček dorazí pod stromeček.

Přemýšlíte stejně jako my nad dárky jinak? Také toužíte darovat zdraví? Věřte, že vaše rozhodnutí je správné, protože svět opravdu potřebuje víc zdravých dárků. Využijte těch posledních několik dní k nákupu toho nejlepšího, co Los Křupos a příroda nabízí.

Los Křupos PRESENT

los-krupos-present-zdravy-darek-vanoce

Zdravý a originální dárek pod stromeček, který potěší muže i ženy, sportovce i studenty, mladé i ty v nejlepších letech. Tři druhy slaných proteinových svačinek namíchaných tak, aby potěšily chuťové pohárky všech, co to se zdravím myslí vážně. Dárkové balení lahodí oku. S Los Křupos PRESENT nemůžete šlápnou vedle. Sháním zdravý dárek.

Hledáte ještě něco jiného, čím o Vánocích zaujmout? Podívejte se na naše nejoblíbenější výhodné balení.

Dárek pro ni. Numi Los Křupos MĚSÍČNÍ

los-krupos-numi-mesicni-vanocni-darek

Vyzkoušeno životem. Ženy NUMI zkrátka milují. Křupavý snack jemně nasládlé chuti potěší jak nejlepší kámošku, tak partnerku. Kromě přírodních rostlinných proteinů obsahují i unikátní komplex beta-glukanů z pivovarských kvasinek se zinkem. Pomáhají tak posilovat imunitu a zlepšují stav kůže, nehtů a vlasů. Chci svačinu pro ženy.

Dárek pro něj. ULTRA Los Křupos 1+1

ultra-los-krupos-sportovni-svacina-pro-nej

ULTRA jsme vyvinuli pro všechny aktivní sportovce a pro ty, kteří po fyzickém výkonu chtějí dopřát svým svalům pořádnou regeneraci. Proteinovo-vlákninový snack se postará o ideální porci energie a živin před každým tréninkem, ale i po něm. Chci zdravou sportovní svačinu.

Nenechejte si uniknout jedinečnou příležitost pořídit zdravý vánoční dárek za zvýhodněnou cenu. Zbývá už jen pár dní. Celá nabídka chutných svačin.