Do konce května velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

Už jen 15 dní než to vypukne. Máte vše?

Slyšíte to? Už klepou na dveře. Vánoce. Zbývá 15 dní a na vás je, abyste si tento kouzelný čas užili v pohodě. Věříme, že všechny dárky pro své blízké už máte pod střechou, ale pokud byste sháněli nějaká poslední milá překvapení, moc rádi vám pomůžeme.

My v Los Křupos jsme fanoušci do zdravých dárků. Proto pro vás pečeme ty nejkřupavější tyčinky, které jsou zdravím doslova nadupané. Pece žhavíme od rána do večera, přírodní ingredience mícháme s láskou, abyste i pod stromečkem udělali radost něčím, co dává smysl. Máme pro vás skvělou zprávu: Zdravé dárky můžete s klidným svědomím nechat na nás.

Los Křupos PRESENT

los-krupos-present-zdravy-darek-pod-stromecek

Darovat zdraví je radost, proto jsme vymysleli dárkové balení Los Křupos PRESENT. Obsahuje tři druhy našich nejoblíbenějších proteinových snacků TYČKY, KEJKSY a SPORTY. Tři rodinné bandlboxy vkusně zabalené tak, aby udělaly radost. Dárkový balíček jsme pro vás namíchali tak, aby byl chuťově i složením co nejvyváženější. Zatočme jednou provždy s nezdravými dárky. Sháním zdravý dárek.

Hledáte ještě něco jiného, čím o Vánocích zaujmout? Podívejte se na naše nejoblíbenější výhodné balení.

Balíček pro něj. ULTRA Los Křupos 1+1

los-krupos-ultra-jedna-plus-jedna-darek-pro-nej

Skvělý dáreček (nejen) pro muže. Pro všechny aktivní sportovce a pro ty, kteří po fyzickém výkonu myslí na dokonalou regeneraci svalů. Proteinovo-vlákninový snack ULTRA zajistí ideální porci živin před tréninkem, ale i po něm. Chci zdravou sportovní svačinu.

Balíček pro ni. Los Křupos LADY

los-krupos-lady-darek-pro-ni

Parádní dárek pro něžné pohlaví – je jedno, zda chcete potěšit sestru, kolegyni nebo nejlepší kamarádku. Speciální trojbarevný mix, který máme otestovaný na ženském publiku. Obohatí pokrmy, zasytí cestou na jógu, dodají energii a podpoří imunitní systém. Chci svačinu pro ženy.

Všechny naše svačinky vám upečeme čerstvé. Nenechejte naše pece vychladnout a objednejte si zdravý dárek ještě dnes. Celá nabídka zdravých svačin.