Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Svačina, se kterou vaše děti (nejen) ve škole zabodují

Všimli jste si, kolik toho vaše děti musí denně zvládnout? Není těžké uvěřit, že děti dávají životu maximum. Mohou být géniové na matiku, nadšení sportovci, nebo po škole s partou vyrážet na rampy. Možná jsou prostě jen pořád „v poklusu“, aby všechno důležité stihly. To, co životu dávají, musí také někde načerpat.

Dejte proto dětem cool svačinu, která je nadopuje parádní porcí rostlinných proteinů a vlákniny. Budou mít energie na rozdávání, navíc se vysoký podíl bílkovin postará o správný vývoj jejich svalů a kostí. Dejte jim sváču, se kterou zdolají každou výzvu.

Los Křupos SCHOOL

los-krupos-school-svacina-pro-skolaky-a-teenagery

Cenově zvýhodněný balíček Los Křupos SCHOOL jsme namixovali podle nejvytříbenějších chutí našich dětí, chutná malým školákům i teenagerům. Originální křupavý snack ve třech příchutích rychle zasytí, dodá potřebné živiny a přispívá k regeneraci organismu. Zdravé výživné tyčinky budou vaše děti bavit. Chci cool školní svačinu.

Hledáte ještě něco jiného, po čem děti cestou do školy rády sáhnou? Podívejte se na naše tajné tipy.

Kejksy Los Křupos 50g

los-krupos-kejksy-zdrava-svacina-pro-teenagery

Balení tak akorát do kapsy nebo do batohu. Jedna ideální porce vysoce proteinové sváči, kterou váš potomek slupne během chvilky prakticky kdekoliv. Křupou, nedrobí, rozumí si s jogurtem i dipem. Chci svačinu do kapsy.

Tyčky Los Křupos MĚSÍČNÍ

los-krupos-tycky-mesicni-zdrava-svacina-pro-teenagery

Bezpochyby nejoblíbenější svačina mezi dětmi. Bezlepkové TYČKY jsou extra křupavé a chuťově velmi jemné. Ze zkušenosti víme, že jedno balení nikdy nestačí, proto lobujeme za velké měsíční balení do každé rodiny. Chci bezlepkovou svačinu.

Toužíte po větším výběru? Omrkněte všechny naše zdravé školní svačiny, se kterými děti zažijí všechno, jen ne nudu. Celá nabídka školních svačin.