Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Myslete na správný vývoj svých dětí se zdravou svačinou

header-los-krupos-nadupana-skolni-svacina

Sladit potřeby a přání rodičů a dětí bývá většinou tvrdý oříšek. Ať už se jedná o výběr dovolené, společného večerního filmu nebo skladby školní svačiny. Školáci chtějí svačinky pestré, zajímavé a extra chutné, mámy do boxíků balí především něco, co je zdravé, plné živin a hlavně nesladké.

V Los Křupos jsme tomuto věčnému dilematu přišli na kloub. Balení křupavých snacků SCHOOL vám zajistí rána bez stresů. Vy budete mít jistotu, že děti jí zdravě, děti zase bude originální sváča bavit. Win-Win, nemyslíte?

Los Křupos SCHOOL

los-krupos-school

Školáci chtějí zábavnou a originální sváču, rodiče pro ně zase vybírají výživnou a zdravou stravu. S praktickým balením proteinových snacků svačinu nachystáte raz dva a víte, že děti dostanou to nejlepší. Chci vyřešit svačinové dilema.

Svačiny Los Křupos pro vás pečeme v Česku vždy čerstvé a výhradně z přírodních surovin. Obsahují cenné rostlinné proteiny a dietní vlákninu s prebiotickým účinkem. Bílkoviny jsou známé tím, že přispívají ke správnému vývoji kostí a svalů. Co možná nevíte, že TYČKY a KEJKSY vyhovují nutričním požadavkům na zdravou školní svačinu dle tzv. svačinové vyhlášky. To mě zajímá.

Netradiční svačinky Los Křupos se perfektně doplňují s ovocem a zeleninou, dobře si rozumí i s mléčnými výrobky, třeba s jogurtem nebo tvarohem. Nás poslední dobou baví namáčet si tyčinky do různých pomazánek. Věřte, že vaše děti zbaští mnohem radši zdravou pomazánku s křupavým snackem než namazanou na chlebě. Do školy, na fotbal, do hudebky nebo na výlet — v batůžku je ani nepoznají. Chci zkusit všechny možnosti.

Máte vybráno? My však máme dojem, že jste na na něco zapomněli. NA SEBE. Dopřejte zdravou svačinu i sobě, zasloužíte si ji. Budete tak pro svého školáka tím nejlepším vzorem a uděláte něco pro své zdraví. Zkuste třeba náš balíček vytvořený speciálně pro maminky Los Křupos MAMMY, nebo si na podzim dopřejte extra dávku imunity s Los Křupos LADY.