Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Zpátky do lavic? S Los Křupos levou zadní

Především rodiče malých školáků nám dají za pravdu, že září je velmi intenzivní období. Období plné stresu, plánování a koordinace, aby vše běželo jako hodinky a naše děti měly do školy vše nachystané. Tyto přípravné akce rozhodně nepodceňujte, ideálně své děti do nákupů zapojte, ať mají pocit, že jsou tohoto důležitého procesu součástí. Děti jsou navíc mnohem spokojenější, když si o některých věcech rozhodují samy - může to být design pouzdra, barva láhve na pití nebo třeba výběr a skladba zdravých svačinek.

zpatky-do-skoly-levou-zadni-s-los-krupos

Výbavu pro školáky většinou pořizujeme už během léta, vybíráme aktovku, plníme pouzdra, zkoušíme bačkory, jestli z nich děti už nevyrostly, počítáme sešity. Odškrtáváme si nekonečné seznamy, zapisujeme děti do kroužků, kupujeme podzimní boty. Když už si konečně 1. září myslíme, že máme vyhráno, přijde další zásadní výzva. Svačiny do školy. Málokteré dítě se spokojí den co den s rohlíkem se šunkou, moderní děti chtějí pestré a zábavné svačinky, svačinky, o které se mohou hrdě podělit s kamarády. A přesně takové svačiny umí Los Křupos.

Aby děti ve škole a v odpoledních kroužcích dobře fungovaly, potřebují dostatek kvalitní, vyvážené a zdravé stravy. Los Křupos peče originální tyčinky pro malé i velké. Tyčinky jsou upečeny výhradně z přírodních surovin, jsou bohaté na nutričně cenné rostlinné bílkoviny a dietní vlákninu s prebiotickým účinkem. Jsou prostě nadupané zdravím, proto je má v oblibě čím dál víc rodičů.

svacina-do-skoly-los-krupos

Tyčinky Los Křupos dodají vašim dětem potřebnou energii, nezbytnou pro jakýkoliv fyzický i duševní výkon, zasytí, přitom jsou lehce stravitelné, proteiny navíc přispívají ke správnému vývoji svalů a kostí. Pro děti jsou zkrátka jako dělané. Los Křupos je zdravá svačina, přitom je pro děti cool - je zábavná, je originální, je křupavá, je jiná.

Chceme, abyste měli fajn rána. Bez stresu a beznaděje, co do svačinového boxu naložit. A taky chceme, aby děti ve škole s chutí svačily. Los Křupos to dokáže dokonale sladit - jeden malý sáček našich čerstvě upečených tyčinek, k tomu ovoce, zelenina, oříšky, mléčný výrobek, sušené ovoce, případně pomazánka, do které jdou tyčinky parádně namáčet. S Los Křupos připravíte pestrou a neokoukanou svačinu každý den.

los-krupos-moderni-a-zdrava-svacina-do-skoly

Bezlepkové Tyčky a vysoce proteinové Kejksy jsou navíc nutričně schválenou školní svačinou s příznivými účinky na rostoucí organismus dle tzv. svačinové vyhlášky. Pokud chcete mít svačinové starosti co nejmenší, využijte našeho speciálního balíčku SCHOOL, do kterého jsme namíchali to nejlepší pro vaše děti, zabalili do praktických Bandlboxů a připravili k okamžitému a pohodlnému servírování.

Užijte si (nejen) září se svými školáky. Povzbuďte je a pomozte jim, aby se cítili každý den skvěle. Zabalte do školy zdravé svačinky pro děti, které je budou opravdu bavit.