Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Jak přežít dlouhou cestu autem? Pomohou svačinky pro děti

Pokud rádi cestujete a máte děti, dáte nám za pravdu, že sebrat dostatek odhodlání vyrazit na delší cestu autem, může být opravdu výzva. Pro někoho dokonce taková, že se svého snu raději vzdá. Děti sice cestují obecně rády, nicméně jejich nadšení s ujetými kilometry prudce klesá.

Pokud jste však rodina s dobrodružnou duší a své vysněné cíle máte minimálně na opačném konci Evropy, musíte si dobře promyslet každý krok vaší dlouhé cesty.

Letní cesty jsou většinou horké a únavné. Děti potřebují častější pauzy a víc pohybu během nich. Neobejdete se rozhodně bez silného zábavního arzenálu a nutné dávky trpělivosti, ale věřte, že to jde zvládnout. Děti mají totiž jednu slabost - na většinu z nich zabírá jídlo! Poradíme, co ke svačině.

los-krupos-svacina-do-auta-jak-prezit-dlouhou-cestu

Co na svačinu?

Vsadit byste naopak měli na lehké, dobře stravitelné a zdravé potraviny. V autě velice dobře funguje čerstvé ovoce a zelenina, kterou je dobré doplnit o rostlinné proteiny. Šťavnaté vitamíny vás osvěží, proteiny zasytí a dodají energii. Je dobré myslet na to, že obzvlášť děti mají rády, když jsou svačinky různorodé a konzumace je zábavná.

Tady vstupuje do hry Los Křupos, jako ideální zdravá svačina nejen pro děti. Vždy čerstvě upečené tyčinky v několika chuťových variantách uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky vašich dětí. Jednotlivé tyčinky se neliší jen příchutěmi, ale také složením a různým podílem rostlinných bílkovin.

los-krupos-sporty-numi-svacina-na-cesty-do-auta

Tipy na zdravé svačiny

Bezlepkové Tyčky jsou pro svou jemnou chuť u dětí nejoblíbenější, vysoce-proteinové Kejksy mají příznivý vliv na svaly a kosti, Sporty jsou ideální pro regeneraci organismu po jakékoliv zátěži, Numi přispívají k lepší imunitě a větší odolnosti organismu, bezlepkové Nespi dokážou nakopnout svou vyostřenou chutí k většímu výkonu. V neposlední řadě především ženy ocení super zdravé zelené tyčinky VITAE s chlorellou.

los-krupos-nespi-svacina-na-cesty

Los Křupos jsou dostupné v několika různých baleních, neliší se jen gramáží, ale také druhem obalu. Do auta se nám nejvíce osvědčily EKO sáčky, které jsou 100% biologicky rozložitelné, nemusíte se tedy strachovat o ekologickou stopu, kterou po sobě na cestách zanecháte. Tyto sáčky jsou opakovaně uzavíratelné, můžete zvolit malý praktický 50g sáček nebo naopak větší rodinné balení s 250 gramy vašich oblíbených tyčinek.

los-krupos-bezlepkova-svacina-nespi-do-auta

Pečené tyčinky Los Křupos mají ještě jednu nespornou výhodu - křupou, ale nedrobí! To z nich dělá dokonalého společníka do jakéhokoliv dopravního prostředku, děti mohou vzadu v klidu chroupat své svačinky a vy beze stresu z následného úklidu relaxovat. Už si nemusíte lámat hlavu, co k svačině připravíte, Los Křupos to šikovně vyřeší za vás.