Do konce května velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

Novinka VITAE - symbol zdraví, krásy a vitality

Představte si zdravou a přitom rychlou svačinu vyvinutou speciálně pro vás, pro všechny silné a aktivní ženy. Představte si tyčinky Los Křupos, které jsme s láskou a maximální starostlivostí vyladili právě pro potřeby ženského těla. Jedinečné složení, jedinečná chuť, jedinečná barevnost, právě taková je naše čerstvě upečená novinka Los Křupos VITAE, jejichž významnou složkou je řasa chlorella.

novinka-vitae-s-chlorellou-delikatesa-od-los-krupos

Potřeby žen a mužů se často liší, stejně jako chuťové a nutriční preference. Hodně jsme o tom přemýšleli a zjistili jsme, že ženy netouží čistě jen po proteinech. Od zdravé svačiny toho chtějí mnohem víc, chtějí další přidanou hodnotu. A tak jsme požádali o pomoc právě chlorellu. Chlorella je v mnohém bezesporu jednička, je nám tedy opravdu ctí, že se stala součástí Los Křupos rodiny.

Zelená řasa chlorella se díky svým nutričním hodnotám řadí mezi superpotraviny a její barva pochází z přírodního barviva chlorofylu. Nemusíte se tedy bát, že tyčinky nějak dobarvujeme, jsou čisté a zelené, jako příroda sama. Navíc, když se přidá ještě špenát, zelená nemůže být zelenější...

Chlorella účinky v kostce

  • má bohaté nutriční hodnoty
  • dodává tělu životní energii
  • má příznivý vliv na imunitu organismu
  • kladně působí na kardiovaskulární systém
  • přispívá k tělesné rovnováze
  • pomáhá k očistě organismu

Tyčinky VITAE mají příznivé účinky na imunitu, vylaďují trávení a prospívají k pročištění organismu, celkově tak dodávají tělu energii a potřebnou vitalitu. Samozřejmostí je vysoký podíl rostlinných proteinů (≥ 16 %) a dietní vlákniny (≥ 8 %), pečují o zdravou kondici svalů a kostí.

vitae-s-chlorellou-v-eko-sacku

Přemýšlíte-li nad svým životem, nad svým tělem, nad zdravou životosprávou a ke stravě přistupujete rozumně, budou se k vám VITAE dokonale hodit. Vezměte si s sebou 50g EKO sáček na vaši oblíbenou lekci jógy, nebo si na nich bez výčitek smlsněte s rodinou na pikniku, přidejte je do batohu, až půjdete objevovat kouzla přírody, nebo až se vydáte s láskou opečovávat vaši zahrádku. Bude vám to spolu harmonicky ladit.

P.S. My v Los Křupos čteme “VITAE” jako VITÉ.