Do konce května velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

Vybrat zdravý dárek nebylo nikdy jednodušší

Představte si ideální dárek. Pro přítele, kamarádku nebo pro učitelku vašich dětí. Děti rádi dávají malé dárečky, konec školního roku je skvělou příležitostí. Nechcete kupovat nic velkého ani drahého. Naopak si přejete darovat něco opravdu hodnotného a originálního. Pokud navíc žijete aktivně a toužíte věnovat zdravý dárek, s dárkovým balením Los Křupos nemůžete šlápnout vedle.

los-krupos-darek-pro-ucitele

Věnovat třídní učitelce dárkové balení poctivě upečených tyčinek, které chutnají při každé příležitosti, je krásným způsobem poděkování za uplynulý školní rok. Navíc se nemusíte trápit věčným dilematem, proč někomu dáváme něco, co jeho zdraví spíše škodí. Tyčinky Los Křupos jsou nutričně vyvážené a proteinově bohaté, bez konzervantů, aromat, barviv a stabilizátorů, s nízkým obsahem soli.

los-krupos-zdravy-darek

Už si nemusíte lámat hlavu, která chuťová varianta Los Křupos bude ta pravá, pěkně jsme to namíchali, ať ochutnají všechny a udělají si svůj vlastní názor. Věřte, že vybrat dárek pro kamarády nebo třídní učitelky nebylo nikdy jednodušší.

Dárkové balení tyčinek Los Křupos je

  • Originální dárek, který rozhodně zaujme, potěší a báječně chutná
  • Zdravý dárek, který doplní energii a živiny při každém společném dobrodružství
  • TOP dárek vhodný pro každou příležitost, není drahý, přitom má hodnotu

Vyladili jsme pro vás nápaditý a zdravý dárek - unikátní dárkové balení Los Křupos, ve kterém se v malých praktických krabičkách ukrývá všech pět druhů našich s láskou pečených tyčinek.

V reprezentativním a cenově zvýhodněném dárkovém tubusu najdete

los-krupos-sleva-a-podpora-pro-lekarnice-a-lekarniky

Chcete někoho z vašeho okolí ocenit? Za cokoliv poděkovat? V něčem povzbudit? Už nemusíte na internetu lovit tipy na dárky. Darujte Los Křupos, TOP dárek ke každé příležitosti - darujte zdraví, lásku a přátelství.