Los Křupos GIFT

Akce Novinka
435 Kč –20 % 349 Kč
Dostupné

Často hledáme něco, čím potěšit a obdarovat naše blízké, kolegy nebo kamarády. Důvod se vždycky najde - za malou pomoc v práci, k narozeninám, za bezva vyjížďku na kole, hlídání dětí nebo vydařenou dovolenou na horách. Hledáme originální dárek pro každou příležitost.

Většinou vybíráme jedlou pozornost, která potěší a obdarovaný si na ní zároveň pochutná. A právě proto jsme pro vás vyladili nápaditý a zdravý dárek - unikátní dárkové balení Los Křupos, ve kterém se v malých praktických krabičkách ukrývá všech pět druhů našich s láskou pečených tyčinek.

Chcete někoho z vašeho okolí ocenit? Za cokoliv poděkovat? V něčem povzbudit? Už nemusíte na internetu lovit tipy na dárky. Darujte Los Křupos, TOP dárek ke každé příležitosti - darujte zdraví, lásku a přátelství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představte si ideální dárek. Pro přítele, kamarádku, kolegu, tenisového parťáka nebo učitelku vašich dětí. Nechcete kupovat nic velkého ani drahého. Naopak si přejete darovat něco opravdu hodnotného a originálního. Pokud navíc žijete aktivně a toužíte věnovat zdravý dárek k narozeninám, s dárkovým balením Los Křupos nemůžete šlápnout vedle.

Věnovat někomu dárkové balení poctivě upečených tyčinek, které chutnají při každé příležitosti, je krásným způsobem poděkování za cokoliv. Navíc se nemusíte trápit věčným dilematem, proč někomu dáváme něco, co jeho zdraví spíše škodí. Tyčinky Los Křupos jsou nutričně vyvážené a proteinově bohaté, bez konzervantů, aromat, barviv a stabilizátorů, s nízkým obsahem soli.

Už si nemusíte lámat hlavu, která chuťová varianta Los Křupos bude pro vaše blízké ta pravá, pěkně jsme to namíchali, ať ochutnají všechny a udělají si svůj vlastní názor. Věřte, že vybrat dárek pro kamarády nebylo nikdy jednodušší.

Z našeho zápisníku

Dárkové balení tyčinek Los Křupos je

  • Originální dárek, který rozhodně zaujme, potěší a báječně chutná.
  • Zdravý dárek, který doplní energii a živiny při každém společném dobrodružství.
  • TOP dárek vhodný pro každou příležitost, není drahý, přitom má hodnotu.

los-krupos-gift-kejksy

los-krupos-gift-zdravy-darek

V reprezentativním a cenově zvýhodněném dárkovém tubusu najdete

  • 1 krabičku Los Křupos Tyčky 50g.
  • 1 krabičku Los Křupos Kejksy 50g.
  • 1 krabičku Los Křupos Sporty 50g.
  • 1 krabičku Los Křupos Numi 50g.
  • 1 krabičku Los Křupos Nespi 40g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: