Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Test Los Křupos Adventure redakcí časopisu lidé&HORY

Nechtělo se mi věřit, že něco takového, co představujeme v tomto testu jako mimořádnou novinku, se může zrodit v hlavách těch, kteří patří do „ naší krevní skupiny“, tj. těch, kteří chodí nebo lezou po horách nebo skalách nebo sjíždějí volné zasněžené svahy třeba v Alpách. Předmětem testu není tentokráte ani výzbroj nebo výbava na túry. Jsme rádi, že můžeme na tomto místě představit Los Křupos Adventure – neobvyklou a netradiční svačinku, která je vhodná nejen do hor.

los-krupos-adventure-test-v-casopise-lide-a-hory-adventure-pack

Popis novinky dle výrobce

Outdoorové svačiny Los Křupos obsahují rostlinné proteiny a dietní vlákninu s prebiotickým účinkem. Součástí originálních receptur jsou nutričně hodnotné suroviny s prokázanými zdravotními benefity, jako jsou bezlepková dietní kukuřičná vláknina, hrachový protein s vysokým obsahem aminokyselin BCAA, ovesné nebo kvasničné beta-glukany, zinek.

Los Křupos jsou lehce stravitelné, rychle nasytí, dodají svalům potřebnou energii, pomáhají s regenerací organismu po náročném výkonu, plně vyhovují zdravému životnímu stylu, moc neváží, v batohu nezaberou moc místa, dají se snadno konzumovat během pobytu ve volné přírodě, vydrží v náročných klimatických podmínkách hor (jsou stále velmi chutné), jsou trvanlivé. Vybrané druhy jsou i bezlepkové. Jsou vhodné pro vegany, vegetariány, diabetiky, pro děti, těhotné i kojící ženy.

lide-a-hory-test-los-krupos-adventure

Testování

Redakce lidé&HORY dostala k testování několik balení čtyř druhů čerstvě upečených proteinových svačinek KEJKSY, SPORTY, NUMI a TYČKY. Každý druh tyček je vždy křehce křupající, jemně slaný a každý má svou originální chuť. Zjistili jsme, že tyčinky jsou lehce stravitelné, velmi brzo zaženou pocit hladu a příjemně zasytí.

lide-a-hory-test-los-krupos

Chuťovým zpestřením byla při snídani kombinace jakéhokoliv testovaného druhu tyčinek se sýrem, salámem, pomazánkou, salátem nebo rajčetem. Tyčinky se dají použít rovněž do polévek, omáček nebo jako doplněk k vaření. Při nošení v batohu při vícedenních túrách v originálním balení si tyčinky zachovávají svou chuťovou stálost, nenavlhají, nedrobí se a udržují svůj původní tvar. I po týdnu jsou stále jemně slané a křupavé.

los-krupos-adventure-lide-a-hory

První co nás zaujalo a překvapilo je velice originální design a balení do pevných papírových opakovaně uzavíratelných sáčků bez plastů. I toto balení dělá popisovanému produktu zajímavou přitažlivost. Sáček se svačinkou jednoduše postavíte na stůl na horské chatě nebo v bivaku, nebo i venku při odpočinku na túře. Sáčky jsou pevné, drží ve vzpřímené poloze a svačinka vás nikdy neopustí, protože ji máte stále na očích.

los-krupos-test-lide-a-hory

Los Křupos Adventure je překvapivě příjemná zdravá svačina vhodná i pro volnočasové aktivity, která nezabere příliš prostoru, jednotlivé sáčky jsou lehké a skladné. Tyto svačiny si brzy velmi oblíbíte, protože se hodí i k pivu, vínu nebo k večernímu posezení. Shodli jsme se, že platí slogan uváděný na stránkách loskrupos.cz – Los Křupos vás nabijí energií před fitkem, výstupem na hory nebo i před odpoledním během.

Hodnocení lidé&HORY

Mimořádné zajímavá outdoorová proteinová slaná zdravá svačina, skvělý výrobek, doporučujeme.

Plusy

  • mimořádná proteinová svačina i pro volnočasové aktivity
  • trvanlivost a chuťová stálost po dobu 3 měsíců od dodání
  • výroba z přírodních a nutričně hodnotných surovin
  • originální balení

Mínusy

  • možná snadná „návykovost“

Jirásko, L. Los Křupos Adventure. lidé&HORY 4, 2021:61.

Článek Los Křupos Adventure z časopisu lidé&HORY