Test Los Křupos Adventure redakcí časopisu lidé&HORY

Nechtělo se mi věřit, že něco takového, co představujeme v tomto testu jako mimořádnou novinku, se může zrodit v hlavách těch, kteří patří do „ naší krevní skupiny“, tj. těch, kteří chodí nebo lezou po horách nebo skalách nebo sjíždějí volné zasněžené svahy třeba v Alpách. Předmětem testu není tentokráte ani výzbroj nebo výbava na túry. Jsme rádi, že můžeme na tomto místě představit Los Křupos Adventure – neobvyklou a netradiční svačinku, která je vhodná nejen do hor.

los-krupos-adventure-test-v-casopise-lide-a-hory-adventure-pack

Popis novinky dle výrobce

Outdoorové svačiny Los Křupos obsahují rostlinné proteiny a dietní vlákninu s prebiotickým účinkem. Součástí originálních receptur jsou nutričně hodnotné suroviny s prokázanými zdravotními benefity, jako jsou bezlepková dietní kukuřičná vláknina, hrachový protein s vysokým obsahem aminokyselin BCAA, ovesné nebo kvasničné beta-glukany, zinek.

Los Křupos jsou lehce stravitelné, rychle nasytí, dodají svalům potřebnou energii, pomáhají s regenerací organismu po náročném výkonu, plně vyhovují zdravému životnímu stylu, moc neváží, v batohu nezaberou moc místa, dají se snadno konzumovat během pobytu ve volné přírodě, vydrží v náročných klimatických podmínkách hor (jsou stále velmi chutné), jsou trvanlivé. Vybrané druhy jsou i bezlepkové. Jsou vhodné pro vegany, vegetariány, diabetiky, pro děti, těhotné i kojící ženy.

lide-a-hory-test-los-krupos-adventure

Testování

Redakce lidé&HORY dostala k testování několik balení čtyř druhů čerstvě upečených proteinových svačinek KEJKSY, SPORTY, NUMI a TYČKY. Každý druh tyček je vždy křehce křupající, jemně slaný a každý má svou originální chuť. Zjistili jsme, že tyčinky jsou lehce stravitelné, velmi brzo zaženou pocit hladu a příjemně zasytí.

lide-a-hory-test-los-krupos

Chuťovým zpestřením byla při snídani kombinace jakéhokoliv testovaného druhu tyčinek se sýrem, salámem, pomazánkou, salátem nebo rajčetem. Tyčinky se dají použít rovněž do polévek, omáček nebo jako doplněk k vaření. Při nošení v batohu při vícedenních túrách v originálním balení si tyčinky zachovávají svou chuťovou stálost, nenavlhají, nedrobí se a udržují svůj původní tvar. I po týdnu jsou stále jemně slané a křupavé.

los-krupos-adventure-lide-a-hory

První co nás zaujalo a překvapilo je velice originální design a balení do pevných papírových opakovaně uzavíratelných sáčků bez plastů. I toto balení dělá popisovanému produktu zajímavou přitažlivost. Sáček se svačinkou jednoduše postavíte na stůl na horské chatě nebo v bivaku, nebo i venku při odpočinku na túře. Sáčky jsou pevné, drží ve vzpřímené poloze a svačinka vás nikdy neopustí, protože ji máte stále na očích.

los-krupos-test-lide-a-hory

Los Křupos Adventure je překvapivě příjemná zdravá svačina vhodná i pro volnočasové aktivity, která nezabere příliš prostoru, jednotlivé sáčky jsou lehké a skladné. Tyto svačiny si brzy velmi oblíbíte, protože se hodí i k pivu, vínu nebo k večernímu posezení. Shodli jsme se, že platí slogan uváděný na stránkách loskrupos.cz – Los Křupos vás nabijí energií před fitkem, výstupem na hory nebo i před odpoledním během.

Hodnocení lidé&HORY

Mimořádné zajímavá outdoorová proteinová slaná zdravá svačina, skvělý výrobek, doporučujeme.

Plusy

  • mimořádná proteinová svačina i pro volnočasové aktivity
  • trvanlivost a chuťová stálost po dobu 3 měsíců od dodání
  • výroba z přírodních a nutričně hodnotných surovin
  • originální balení

Mínusy

  • možná snadná „návykovost“

Jirásko, L. Los Křupos Adventure. lidé&HORY 4, 2021:61.

Článek Los Křupos Adventure z časopisu lidé&HORY

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení