Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Cool mámy chystají svým dětem cool svačiny

Jaké vzpomínky máte na školní svačinu vy? Není už konečně na čase opustit stereotyp v podobě rohlíku se salámem? Ptali jsme se a zjistili, že moderní děti chtějí víc. Chtějí svačinu zábavnou, originální a pestrou, dokonce vnímají i výživovou stránku. A nás to nesmírně těší, protože máme co nabídnout.

Dnešní děti žijí rychlý život, ve kterém toho musí stihnout mnoho. Nerady ztrácí čas a preferují jednoduchá řešení. Ocení, když na svačinu dostanou něco, co je na první dobrou zasytí, ale také zabaví a jde to šikovně zkombinovat s dalšími dobrotami. Vsaďte na zdravou školní svačinu Los Křupos. Do svačinového boxu ke křupavému snacku přibalte čerstvé ovoce nebo zeleninu, oříšky, jogurt, sýr nebo barevnou pomazánku a úspěch máte v kapse.

Los Křupos SCHOOL

svacina-pro-skolaky-a-teenagery-los-krupos-school

Dopřejte svým dětem suprový balíček Los Křupos SCHOOL, který jsme namixovali podle malých mlsných jazýčků. Originální snack ve třech příchutích rychle zasytí, dodá potřebné živiny a přispívá k regeneraci organismu. Navíc: balíček je cenově zvýhodněný a dopravu za vás platíme my — to se vyplatí, nemyslíte? Chci cool školní svačinu.

Hledáte ještě něco dalšího, po čem děti touží? Podívejte se na naše oblíbence.

Tyčky Los Křupos 50 g

los-krupos-zdrava-chutna-svacinka-do-skoly

Tak trochu jiné tyčky. Milované pro svou exkluzivní jemnou chuť a neuvěřitelně praktický obal. Malou krabičku strčíte klidně do kapsy. Skvělý bonus na konec: jsou bezlepkové. Dopřejte si ten nejkřupavější zážitek s TYČKAMI. Chci bezlepkovou svačinu.

Numi Los Křupos MĚSÍČNÍ

numi-los-krupos-mesicni-zdrava-svacina

NUMI jsou jiné. Jejich příjemně nasládlá chuť vás dostane na první křupnutí. Skutečná síla je však v unikátním složení. Vysoký podíl rostlinných bílkovin a komplex beta-glukanů z pivovarských kvasinek se zinkem pomáhají posilovat imunitu a také zlepšují stav pokožky, vlasů i nehtů. Vsadíme se, že je budete dětem potají ujídat. Chci zdravou svačinu.

Toužíte po plnějších regálech? Prozkoumejte kompletní sortiment zdravé školní svačiny, se kterou vaše děti (nejen) ve škole zabodují. Celá nabídka zdravých školních svačin.