Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Originální dárek k Valentýnu

Únor je zvláštní období, možná i proto je kratší než ostatní měsíce. Většinou bereme tento měsíc jako zlomový. Už bychom se nejradši poslední lyžovačkou rozloučili se zimou a pomalu otevřeli náruč jaru. Není se čemu divit, máme za sebou několik měsíců chladného a pošmourného počasí a sluneční svit by už všem bodl. Jestli vás pohled z okna příliš neuklidnil, máme pro vás návrh. Zapojte se s námi do únorového dárkování. Vnesme si do našich dnů trochu tepla. Pojďme se vzájemně zahřát vlídným slovem, milým gestem nebo rovnou malým dárkem.

los-krupos-ve-dvou-se-to-lepe-krupe

Ve dvou se to lépe křupe

Ať už slavíte Valentýna nebo ne, na dárek je vhodná doba vždycky. Malé valentýnské překvapení můžete nachystat nejen pro svého partnera, ale klidně i pro svou nejlepší kamarádku, která vás tolikrát podržela, pro své rodiče, kteří jsou tady celý život pro vás, nebo klidně pro svého kolegu, který vám vždycky ochotně pomůže s počítačem. Rozdávat radost je totiž radost, na to nezapomínejte. Dobře zvolený dárek si navíc můžete užít společně, protože: Ve dvou se to lépe křupe!

Originální dárek k Valentýnu pro každého

V Los Křupos jsme přísní zastánci zdravých dárků. Protože nám dává smysl darovat jenom to nejlepší. Darovat to, co udělá obdarovanému dobře. Ne naopak. Jestli přemýšlíte, jaký originální dárek k Valentýnu zvolit, tyčinky Los Křupos jsou jasná trefa do černého. Nejen, že jsou naše proteinové tyčinky zdravé, jsou také chutné a praktické. Těžko byste hledali tak univerzálně použitelný snack. Pokřupete si na nich u večerního filmu místo chipsů, hodíte je do tašky, když vyrážíte do fitka, přežijí i v kapse bundy, když lezete po horách. Chutnají malým i velkým, ženám i mužům.

Síla rostlinných proteinů

Na tyčinkách Los Křupos si pochutnaly už tisíce mlsných jazýčků. V čem jsou tak výjimečné? I když se jedná o slanou pochoutku, se solí ani jiným kořením to rozhodně nepřeháníme. Pokud jde o chuť, vždy sáhneme po přírodních ingrediencích, umělá vylepšovadla u nás nenajdete. Tyčinky s láskou pečeme v Česku. Co je ale hlavní — všechny naše tyčinky jsou nadupané rostlinnými bílkovinami a dietní vlákninou. Jsou vysoce proteinové, proto jsou skvělým zdrojem pomalé energie, která se hodí při fyzické i duševní námaze.

Které vybrat?

Tyčinky pro vás pečeme v pěti chuťových variantách, které se liší i samotným složením. Pokud ale chcete originální zdravý dárek, rádi vám doporučíme jedno z našich dárkových balení.

Los Křupos PRESENT

Opravdu velká dárková sada Los Křupos PRESENT se třemi druhy tyčinek už zajistí slušnou zásobu zdravého mlsání.

los-krupos-present-zdravy-originalni-darek

Los Křupos GIFT

Kouzelný tubus Los Křupos GIFT je ideální ochutnávací sada pro začátečníky. Hezké balení v sobě ukrývá od každé příchutě jednu krabičku.

los-krupos-gift-originalni-darek-pro-kazdou-prilezitost

Ať už zvolíte dárkové balení, nebo si tyčinky namixujete podle své fantazie, nešlápnete vedle.

Chcete se zapojit do únorového dárkování s námi? Bude nám potěšením!