Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Zdravý dárek pro křupavější život

Víte, co poslední dobou s kolegy v Los Křupos často řešíme? Dárky. Jak nám všem dochází inspirace. Čím obdarovat mámu, nejlepšího kámoše, kolegu z práce, třídní učitelku nebo souseda, který se mi v létě postaral o kytky, zatímco jsem lezl po horách. A řekli jsme si, že vyrazíme do boje proti nezdravým dárkům. Chceme svým blízkým darovat něco rozumného, něco, co bude v souladu se zdravým životním stylem, zároveň však něco, na čem si pochutnají. A máme to - dárkové balení oblíbených tyčinek Los Křupos PRESENT.

los-krupos-present-zdravy-darek-pro-krupavy-zivot

Los Křupos PRESENT obsahuje tři druhy našich nejoblíbenějších čerstvě upečených tyčinek TYČKY, KEJKSY a SPORTY. Tři rodinné bandlboxy pečlivě zabalené tak, aby překvapily a udělaly radost. Dárkový balíček jsme pro vás namíchali co nejlépe, aby byl chuťově i složením co nejpestřejší. Skoncujme s nezdravými dárky, zkusme to jinak.

los-krupos-present-zdravy-originalni-darek-pro-krupavy-zivot

Vaši blízcí si v balíčku PRESENT pochutnají na bezlepkových TYČKÁCH té nejjemnější slané chuti, objeví sílu proteinů pro pevné kosti a zdravé svaly díky KEJKSY a všichni sportovci a aktivní lidé ocení SPORTY s velkým množstvím rostlinných bílkovin, které skvěle regenerují tělo po fyzické aktivitě. Jedno je jasné - s Los Křupos vždy darujete vyváženou a zdravou svačinu.

Nezapomeňte, Los Křupos PRESENT si můžete na našem eshopu koupit za zvýhodněnou cenu a za ušetřené peníze si dopřejte třeba čerstvé ovoce. V zimním období přijde vhod.