Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Špičková NOVINKA od LOS KŘUPOS – NUMI pro vyšší výkon svalů a imunity

NUMI je luxusní zdravá svačina pro všechny aktivní lidí. NUMI jsme propracovali do všech detailů. NUMI si získá Vaši pozornost nejen lahodnou chutí, ale také pozitivními účinky na zdraví Vašeho organismu.

los-krupos-pro-vyssi-vykon-svalu-a-imunity

NUMI je funkční zdravá svačina pro všechny, kteří se nespokojí s průměrem. NUMI jsou praktické, odolné, trvanlivé a přesto čerstvě lahodné s naprosto originální a nezaměnitelnou příjemnou chutí. NUMI jsou křehké a přesto nedrobí. NUMI jsou přírodní a ekologické. NUMI jsou stylové a inovativní. S NUMI prostě chcete být vidět!

NUMI pro vyšší výkon svalů a imunity – být prostě odolnější!

NUMI obsahují vysoký podíl rostlinných proteinů bohatých na BCAA esenciální aminokyseliny, které jsou nezbytné pro výkon svalů. NUMI obsahují originální komplex beta-glukanů z pivovarských kvasinek a zinku, který prokazatelně posiluje a regeneruje imunitu. Pravidelná konzumace NUMI zvyšuje odolnost organismu. NUMI doslova cíleně vyživuje svaly a imunitu. Přes svou vysokou výživovou hodnotu a 100 % respektování principů zdravé stravy, bez alergenů, aromat, barviv, stabilizátorů a konzervantů mají NUMI velmi delikátní a jedinečnou chuť, jsou křehké, trvanlivé a jemné.

los-krupos-numi-pro-odolnost-a-silu-org

Originální komplex beta-glukanů a zinku posiluje imunitu

Pravidelná konzumace beta-glukanů izolovaných z buněčných stěn pivovarských kvasinek stimuluje aktivitu imunitních buněk, udržuje imunitní buňky ve vysoké kondici. Ty jsou pak schopné rychleji a účinněji zareagovat na atak bakteriální nebo virové infekce. Zinek je klíčovým prvkem pro řadu přirozených enzymů důležitých pro správné fungování imunity a pro kvalitní regeneraci tkání (svalů, kůže, nehtů a vlasů). Komplex beta-glukanů a zinku pomáhá rychleji a kvalitněji regenerovat imunitu a tkáně po extrémní zátěži.

los-krupos-numi-pro-posilneni-imunity-org

NUMI zlepšuje kvalitu pokožky, nehtů a vlasů

Komplex beta-glukanů a zinku zkvalitňuje regeneraci pokožky, nehtů a vlasů, což se při pravidelné konzumaci projevuje zlepšením kvality kůže, nižší lámavostí nehtů a lepší kvalitou vlasů. Tento funkční benefit ocení nejen sportující ženy. NUMI tak maximálně zohledňuje zvýšené nároky sportujícího nebo zatíženého organismu. NUMI jsou vhodné i pro vegany, vegetariány, diabetiky, těhotné a kojící ženy.

los-krupos-numi-pro-lepsi-pokozku-nehty-a-vlasy-org