Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Adventure pack podrží a nezklame

Pohybujete se často ve volné přírodě a potřebujete chutné, výživné, vyvážené, lehké a odolné jídlo k okamžité konzumaci bez složité přípravy? Máme odzkoušený tip. Zdokonalili jsme Los Křupos, upravili postup šetrného pečení, zachovali skvělou chuť a originální složení, 4 porce po 50 g zabalili do odolnějšího obalu, vytvořili jsme limitovanou edici se všemi druhy pro dobrodruhy a milovníky outdooru.

los-krupos-adventure-pack-podrzi-a-nezklame

Pochutnáte si za každého počasí

V podstatě vám může být jedno, jestli chumelí a mrzne až praští, nepotřebujete nic vařit. Stačí otevřít Adventure pack a pochutnat si na čerstvém proteinovém křupání. Kombinovat ho můžete s čímkoliv, oblíbené jsou kombinace se sýry, paštikami, salámy, v rukavicích, nemusíte při tom mrznout.

los-krupos-chutnaji-za-kazdeho-pocasi

Berte je všechny, vyplatí se to

Koupíte je všechny ve zvýhodněném balíčku se slevou a s dopravou zdarma, ale hlavně na akci si je zkombinujete, jak budete potřebovat, energie pro VÝDRŽ a VYTRVALOST (Kejksy+Sporty), beta-glukany pro ODOLNOST a IMUNITU (Numi+Sporty), delikátní chuťový zážitek pro POHODU a RELAX (Tyčky+Numi), vyvážené živiny pro SÍLU a VÝKON (Kejksy+Tyčky).

los-krupos-adventure

Objevte nové možnosti

Věřte, je to návykově praktické, snadné, rychlé, nekomplikované, moc to neváží. Soustředíte se na zážitky, neřešíte jídlo, jeho trvanlivost a kvalitu. Máte tři měsíce na to, aby jste Adventure pack snědli. Upečeme je po objednání vždy čerstvé, využijete tak naplno celou dobu jejich použitelnosti. S Adventure pack překonáte hranice všedního výletu, můžete se pustit hlouběji do divočiny.

los-krupos-pomaha-prekonavat-hranice-vsedneho-vyletu

Jsou zdravé a nutričně vyvážené

Když vás přepadne v noci hlad nebo chuť na něco dobrého. Stačí rozbalit sáček a zasytit se, nemusíte vylézt z vyhřátého spacáku, nenadrobíte, nehřešíte, zdravě si pochutnáte kdykoliv a kdekoliv. Sníte, jen kolik chcete, pak sáček uzavřete a schováte zpět do batohu. 50 gramová porce spolehlivě zasytí a pohladí po žaludku, pozitivně reguluje trávení i při nedostatku tekutin.