Do konce května velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

Pečeme vždy čerstvé Los Křupos

Na začátku jsme si dali za cíl, pro každého zákazníka bez výjimky péct vždy čerstvé Los Křupos. Pro spotřebitele je to nesporná a velká výhoda. Pro nás jako výrobce to je značná technologická, organizační a logistická výzva. Zvládli jsme to! Proto je náš loskřupácký e-shop www.loskrupos.cz vždy garancí čerstvosti Vašeho Los Křupos.

peceme-vzdy-cerstve-los-krupos-opt

Co se stane po Vašem objednání?

Druhý den ráno se Vaše objednávka dostane do rukou Jarce nebo Hance. Holky podle předepsané výrobní dokumentace zahájí ruční individuální výrobu Vašeho Los Křupos. Již první den je čerstvě upečeno. Odpoledne proběhne mezioperační kontrola kvality tak, aby druhý den ráno mohlo proběhnout balení. Následně dostane Vaše vyrobené Los Křupos do své laboratoře kvalitář, který provede předepsanou výstupní kontrolu a vyhovující Los Křupos propustí k expedici. Čtvrtý až pátý den Los Křupos obvykle putuje k Vám ☺

Proč nakupovat čerstvé Los Křupos?

Našim dalším cílem bylo nepoužívat ve složení Los Křupos stabilizátory, barviva, aromata, vysoké dávky koření nebo ostřejší chutě, které kamuflují zhoršenou kvalitu (chuť, vůni, vzhled, žluknutí aj.) výrobku při delším skladování. Doba použitelnosti Los Křupos tedy přirozeně nemůže být příliš dlouhá, je 3měsíční. Proto je loskřupácký e-shop zárukou čerstvosti. Umožní Vám pro outdoorovou výpravu, delší výlet, dovolenou nebo při zakoupení větších výhodnějších EKO, FAMILY a GASTRO balení využít maximum z 3měsíční doby použitelnosti. Los Křupos objednané v loskřupáckém e-shopu prostě zbytečně nezahálí ve skladech distributorů a velkoobchodů, jde přímo z výroby bez prodlení rovnou k Vám.

los-krupos-baleni-opt