Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Novinka ULTRA RACING: síla, dynamika a vytrvalost

ultra-racing-los-krupos-zdrava-svacina-ktera-zasyti

Když jste uprostřed náročného sportovního výkonu, chystáte se na důležitý závod nebo se touláte s krosnou po Dolomitech, od svačiny toho čekáte hodně. Musí vás nastřelit slušnou porcí zdravých živin a energie, musí být lehká a kompaktní, aby nezavazela a nezatěžovala, a v neposlední řadě musí být jednoduchá ke konzumaci. Ať ji do sebe můžete nasypat za jakékoliv situace, klidně v drsném terénu nebo za řídítky biku.

Představujeme ULTRA RACING snack pro sportovce

I v našich řadách jsou velcí sportovci, kteří se nezaleknou žádné výzvy. Proto neustále pracujeme na vývoji nových snacků, které uspokojí jejich nejnáročnější výživové potřeby a chutě. Namixovali jsme extra koncentrovanou svačinu, která je určena k přímé konzumaci během sportovní zátěže, klidně během dlouhého závodu, kdy potřebujete rychle doplnit energii. ULTRA RACING vám dodají sílu i odolnost a potáhnou vás k vyšší vytrvalosti. Abyste dali všechno, co před vámi stojí.

Snack ULTRA RACING nemůže být praktičtější. V jednom sáčku najdete vysoce funkční mix výživných tyček a jen vaše tělo si řekne, kdy má dost. Snězte tolik, kolik potřebujete. Všechny důležité živiny jsme do snacku namíchali v dokonalém poměru tak, abyste se o to vy už nemuseli starat.

ultra-racing-los-krupos-doda-energii-zasyti-regeneruje

Svatá trojice: proteiny, vláknina, glukany

Sportovci většinou dobře ví, co jejich tělo pro bezchybný výkon potřebuje. My to víme taky. V jednom malém balíčku, který se vejde do každé kapsy, najdete originální dvoubarevný mix s vysokým obsahem rostlinných proteinů, vlákniny a beta-glukanů.

  • Více než 20 % rostlinných proteinů s BCAA aminokyselinami, které dělají dobře vašim svalům, podporují regeneraci těla a zlepšují výkonnost.
  • Kombinace dietní a hrubé vlákniny, která spolehlivě zasytí a má pozitivní vliv na trávení.
  • Nově jsme vyzkoušeli dvojitou dávku glukanů. Beta-glukany z ovsa přispívají ke snížení hladiny cholesterolu v krvi a pozitivně působí na srdečně-cévní systém. Glukany z kvasinek příznivě podporují imunitu.

Chuť je jemně slaná, tak jak jste u Los Křupos zvyklí, naše zdravé svačiny dochucujeme zásadně přírodními ingrediencemi, u novinky ULTRA RACING vás překvapí lehce ostřejší chuť do dalšího výkonu.

ultra-racing-los-krupos-sila-vydrz-koncentrace

Ať vás touha po výkonu zavede kamkoliv

Limity neexistují. Funkční snack ULTRA RACING je ideální pro všechny sportovce. Je jedno, jestli chcete zdolat čtyřtisícovku, sjet divokou řeku, zaválet v rugby, dát svůj první freeride v životě, nebo vylézt ten drsný kopec za barákem. Úplně všude vás podrží ve výkonu i vytrvalosti naše vymakaná inovativní novinka.

Nejlepší dárek (nejen) pro sportující muže

Ze zkušenosti víme, že extrémní svačiny ocení nejvíce muži, aktivní a vrcholoví sportovci, kteří jdou ve výkonu mnohdy za hranice nemožného. Muži potřebují, aby byla sportovní výživa co nejjednodušší, aby do sebe ve velmi krátké době dostali co nejvíce chutných živin. Avšak velké množství bílkovin a vlákniny, která rychle zasytí, je jasnou volbou pro všechny příznivce aktivního životního stylu a rozhodně si skvěle pochutnají i sportovně založené ženy.

Hledáte novou originální chuť sportovní svačiny? Vsaďte na specialitu od Los Křupos ULTRA RACING.