Do konce května velká akce JARO+1 = ke každé objednávce Numi ZDARMA

Outdoorové testování Los Křupos 2020

Zřejmě to máme všichni nastaveno podobně. Když si něco oblíbíme a funguje nám to, zautomatizujeme to. Netýká se to jen oblečení, výstroje a kola ... Pečlivě si vybíráme s kým a kam vyrazíme. Sledujeme předpovědi počasí a sněhové podmínky. Jakýmsi nedopatřením však méně pozornosti věnujeme jídlu, které nosíme s sebou na své akce a tréninky. S Los Křupos jsme to změnili! I od outdoorového jídla nyní očekáváme nejen chuťový zážitek, ale i funkčnost, praktičnost, univerzálnost, skladnost, odolnost ...

los-krupos-zdrava-svacina-chutna-a-funguje

Chutná a funguje

Každý druh Los Křupos má svou vlastní charakteristickou chuť. Během akce to máme chuťově vždy pestré. Chuť je nastavena pouze vyváženou kombinaci přírodních a nutričně cenných surovin. Přírodní suroviny přitom mají i další doplňkové funkce.

Nejoblíbenější se v roce 2020 staly NUMI, mají TOP delikátní chuť, beta-glukany posilují odolnost organismu. Stálicí jsou KEJKSY s plnou energetickou chutí, proteiny s vysokým obsahem BCAA esenciálních aminokyselin posilují svaly a dodávají energii.

Chlapi si oblíbili charakteristickou křupavost a návykovou chuť bezlepkových TYČEK, prebiotická vláknina příznivě upravuje trávení a dokonale rychle zasytí. Los Křupos navíc splňuje všechny principy zdravé stravy.

los-krupos-zdrava-svacina-prakticnost-a-skladnost

Praktičnost a skladnost

Při vývoji Los Křupos jsme se snažili rozlousknout oříšek. Jak dosáhnout současně praktičnosti, skladnosti, přitom si udržet styl a kvalitní design? Vymysleli jsme originální balení Bandlbox. Doma nebo v práci mu přidělíte místo na kuchyňské lince, kdekoliv, vypadá fakt dobře 

Kdykoliv si pak s sebou do kapsy nebo do batohu vezmete jen lehoučké a velmi skladné jednotlivé sáčky. Každý Bandlbox obsahuje 12 ks sáčků (celkem 420 g) plus něco navíc. Zareagovali jsme na oblíbenost Bandlboxů a připravili pro Vás super výhodné Darkové balení.

Objednáte si 3 Bandlboxy, zaplatíte jen 2 a ten nejdražší máte zdarma. Dejte kdykoliv dárek sobě nebo svým přátelům, kolegům a kamarádům!

los-krupos-zdrava-svacina-vysoka-odolnost-a-cerstvost

Vysoká odolnost a čerstvost

Los Křupos si díky sáčkům udržují až 3 měsíce svou čerstvost, chuťovou stálost a křupavost. Nenavlhnou a nekazí se. Vydrží mechanické namáhání v kapse nebo v batohu. Jasně, plastový obal není moc trendy ☺ Nikde ho nenechávejte v přírodě, recyklujte ho!

Ovšem letos jsme „přitlačili na pilu“ a dotáhli technologii 100 % biologicky degradovatelných a opakovaně těsně uzavíratelných sáčků bez plastů! Udrží čerstvost a chuťovou stálost stejně jako ten plastový. Dokonce umožňují pro delší akce nebo expedice balit ještě víc praktičtější 150, 250 a 1000 g balení.

los-krupos-zdrava-svacina-univerzalnost

Univerzálnost

Velkou vychytávkou je možnost použít Los Křupos jako přílohu do uvařené polévky nebo k masu. Hned tak nezměknou, udrží si příjemnou křehkost, významně zvýší nutriční hodnotu vařeného jídla, chuťově vařené jídlo příjemně vyladí.

Kdo by chtěl rovnou speciální Los Křupos proteinové krotonky, doplnili jsme do sortimentu KROTONOS. Los Křupos tedy můžete křupat přímo třeba za chůze nebo při siestě nebo je použít jako přílohu při vaření.

los-krupos-zdrava-svacina-reseni-i-pro-vsedni-dny

Řešení i pro všední dny

Když si Los Křupos oblíbíte jako my, začnete si na nich pochutnávat každý i všední den. Prostě z nich uděláte svou zdravou stylovou svačinu do práce, do školy nebo na pracovní cesty. Budete je nosit po kapsách nebo vozit v autě.

Když do toho křupnete, vždy se Vám vybaví příjemné outdoorové zážitky z vydařených víkendových akcí. Marná sláva, ty nejintenzivnější zážitky musí projít přes žaludek ☺