Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Kvalita

KDO JSME A CO DĚLÁME?

Jsme tým nadšenců, kterým na trhu chybělo něco kvalitního, co zasytí a dodá potřebnou energii. Něco, co bylo vyrobeno z pečlivě vybraných a kontrolovaných surovin. Protože kvalita je pro nás základ...

Naše slané Tyčky, KejksySporty, Numi, Nespi, VITAE a Krotonos to vše splňují! Navíc nezaberou mnoho místa, takže je můžete mít pořád po ruce a nakopnou Vás i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Los Křupos je zdravá, zábavná a netradiční svačinka, která je vhodná pro celou rodinu. Obsahuje zajímavé rostlinné bílkoviny a vlákninu s prebiotickým účinkem. Součástí našich originálních receptur jsou nutričně hodnotné suroviny jako je bezlepková dietní kukuřičná vláknina, hrachový protein, ovesné beta-glukany, hrachová, čočková, čiroková a rýžová mouka. Los Křupos je lehce stravitelné, nasytí, dodá svalům potřebnou energii a plně vyhovuje zdravému životnímu stylu. Los Křupos je vyráběno originální technologií a výrobním postupem s významným podílem ruční práce. Pečeno je s láskou a řemeslnou hrdostí.

Jak to všechno začalo...

Los Křupos se zrodilo na vrcholu Alp v hlavě skialpinisty a lékárníka. I proto vyhovuje nárokům extrémních i amatérských sportovců. I když moc neváží, je plné energie, snadno stravitelné, zasytí, splňuje principy vyvážené stravy a chutná. Je vyrobeno tak, aby se vešlo do kapsy a něco vydrželo. Los Křupos prostě patří k aktivnímu životnímu stylu, sportu i outdoorovým aktivitám.

Originál po všech stránkách

Los Křupos je zdravou a originální svačinkou pro děti, dospělé, vegetariány i vegany, která dodá energii, zasytí a omezí pocit hladu. Podporuje vytrvalost a odolnost svalů, zároveň zklidňuje a upravuje trávení. Je důležitým zdrojem vlákniny a rostlinných proteinů.

Zdravá křupanda pro všechny bez omezení

Díky svému složení podporují zdraví sportovce a svalům dodávají potřebný zdroj energie. Jsou vyráběny s lékárenskou precizností a přesností bez barviv, stabilizátorů, aromat, či jiných konzervantů.

Myslíme i na vegany, vegetariány, diabetiky i celiatiky – pro ně je v nabídce i bezlepková varianta, vyhovující nutričním požadavkům těchto specifických skupin.

Na tradici a řemeslné prestiži nám záleží

Nejdůležitějším kritériem je pro nás kvalita a k tomu i takto přistupujeme. Ve složení a výrobě neděláme kompromisy a vše vyvíjíme ve spolupráci s předními odborníky.

Jsme profesionálové, proto pracujeme s pečlivě vybranými a kontrolovanými přírodními surovinami. Naší preferencí jsou suroviny vypěstované v České republice a zemích Evropské unie. Každý výrobek před vstupem na trh pečlivě kontrolujeme a testujeme. Produkty jsou vyráběny ve vlastních moderních provozech v rámci České republiky. Pečeme za kontrolovaných podmínek. Vlastní speciální technologie výroby nás činí jedinečnými v této oblasti výroby.

Důležitá je pro nás čerstvost a rychlost, proto naše výrobky dodáváme spotřebiteli v co nejkratším možném intervalu, bez zbytečných obchodní marží a nákladů velkoobchodů.

Čerstvě pečené
Vyrobeno v Česku
Výživné složení
Kvalitní receptura
Přírodní suroviny
Málo soli a cukrů
Bez alergenů
Zdravá školní svačinka
160/2018 Sb.

Inspiraci hledáme u aktivních sportovců

Los Křupos bylo původně navrženo jako zdravá školní svačinka. K našim významným aktivitám řadíme podporu sportovců všech věkových kategorií. Rádi spolupracujeme s lidmi, kteří mají zajímavé názory a zkušenosti, pozitivní vztah ke zdravé výživě a k přírodě. Díky svému osobitému životnímu stylu dokážou ostatní inspirovat v hledání té správné vlastní cesty.

Naše vize

Děláme svou práci co nejlépe, a chceme i nadále podporovat a popularizovat zdravý pohyb, sport a aktivní život. Proto v našich svačinkách budeme aktuálně a rozumně zohledňovat potřeby sportujícího organismu. Vždy stylově a vlastní, odborně ověřenou cestou.

...proto Los křupos

  • Má vždy svůj vlastní styl
  • Zrozen na alpských vrcholech pro potřeby alpinistů
  • Kvalitou VYTUNĚNÁ přírodní křupanda
  • Nedrobí v místnosti, ani v autě...

Z výroby přímou cestou ke spotřebiteli

Čerstvě upečené Los Křupos jde ke spotřebiteli z našeho značkového e-shopu bez zbytečného skladování a prodlení. Nakoupíte tak snadno, kdykoli a odkudkoli. Právě náš Loskřupácký e-shop je garancí kvality!

Nahlédnout do obchodu