Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

Aby děti školní svačiny bavily (a mámy se z nich nezbláznily)

Pokud jste rodič, určitě tuto situaci znáte. Prvotní nadšení při přípravě svačin do školy pro vaše děti rychle vystřídá pokles kreativity a přichází zděšení, že nevíte, co do boxíku každý den nabalit. Aby to bylo zdravé, ale aby jim to chutnalo, aby to bylo nutričně přínosné, ale aby to neskončilo v prvním odpadkovém koši. A hlavně - aby to nebylo sladké!

Svačina do školy je alfou omegou celé školní docházky. Mysleli jsme na vás. Mysleli jsme ale i na vaše děti. A sladili jsme to. Víc než šikovně. S novým výhodným balíčkem SCHOOL - pro všechny školáky a jejich mámy - nemůže být příprava zdravé svačinky pro děti jednodušší.

los-krupos-zdrava-svacina-pro-deti

Vybrali jsme to nejlepší z naší nabídky pro děti, uložili do velkých rodinných balení a těšíme se, kolika rodinám ušetříme zbytečné každodenní stresy. Rána mají být totiž hlavně v klidu.

Z vlastní zkušenosti víme, že děti ocení pestrost. Nemají rády, když se jídla opakují. To platí i u svačin. A proto budete mít na výběr ze tří příchutí, které se liší i samotným složením. Když dítě po škole čeká ještě sportovní kroužek, přihodíte jednoduše do aktovky Los Křupos Sporty, které si s fyzickou aktivitou dobře rozumí.

Los Křupos se skvěle kombinují s ovocem a zeleninou, oříšky nebo mléčným výrobkem. Nebo třeba s pomazánkou. A zaručujeme vám, že tu pomazánku děcka s tyčinkami zbaští mnohem radši než namazanou na chlebě.

los-krupos-zdrava-svacina-do-skoly

Na závěr bychom vás ještě rádi odkázali na text o zdravé školní svačince, který popisuje, proč jsou tyčinky Los Křupos zařazeny dle vyhlášky do programu svačin do škol. Najdete zde odborný názor nutriční terapeutky na podrobné složení našich produktů.

Udělejme společně svačinkovou revoluci! Změňme zažité stereotypy a dopřejme našim dětem něco nového. Los Křupos jsou cool školní svačinkou, která děti baví.

Porovnej Tyčky, Kejksy, Sporty

porovnani-los-krupos-tycky-kejksy-sporty-opt