Slušná porce živin pro každý sportovní výkon: nakopne, zasytí, nezatíží = novinka ULTRA RACING

KEJKSY - Krupnete do toho!

V článku najdete slevový kupón.

Jste příznivci aktivního životního stylu, máte rádi pohyb, jezdíte na výlety, pravidelně sportujete, potřebujete s sebou lehkou svačinu pro svůj běžecký nebo cyklistický trénink? Právě pro Vás jsou Kejksy s vysokým obsahem proteinů (18 %) a vlákniny ideální. Pokud jsou Vaše outdoorové aktivity spojené s horami, jsou Kejksy doslova trefou do černého. Kejksy se totiž zrodily v horách, byly speciálně vyvinuté pro skialpinisty a horolezce.

los-krupos-lehka-svacina-pro-priznivce-aktivniho-zivotniho-stylu-opt

Praktické balení v sáčcích koupíte v BANDLBOXECH

Díky balení v lehkých sáčcích jsou Kejksy praktické, skladné a trvanlivé jídlo na cesty, do kapsy, do tašky, do batohu. Nebojte, nerozdrobí se a snesou zátěž! Doporučujeme je i na dlouhé cesty autem, letadlem a vlakem, zasytí a nenadrobí. Dají se jednoduše připevnit na rám kola, vlezou se do každé kapsy. Kejksy Vás zaujmou jemně slanou chutí po přírodních surovinách a rostlinných proteinech, jsou takovou skvěle vyváženou sportovní chuťovkou.

los-krupos-kejksy-svacia-na-cesty-do-prace-na-vylety-opt

Jsou zdravé, chutné a podrží při zátěži

Respektují principy vyvážené a zdravé výživy, plně vyhovují zvýšeným nárokům sportovců, organismu při zvýšené fyzické, psychické a pracovní zátěži. Jsou nutričně schválené a doporučované pro rostoucí organismus dětí a mládeže, vyhovují diabetikům, vegetariánům, veganům, těhotným a kojícím ženám.

los-krupos-kejksy-zdrava-vyziva-pri-zvysene-fyzicke-psychicke-pracovni-zatezi-opt

Doporučeno pro outdoorové aktivity a trénink

Pokud jste jako dárek obdrželi náš slevový kupón 47417833, gratulujeme, výhodně a pohodlně si v našem e-shopu z domova nebo z práce nakoupíte. Pro všechny outdoorové aktivity a druhy tréninků doporučujeme Kejksy v praktickém balení BANDLBOX (12 sáčků po 35 g).

los-krupos-kejksy-pro-outdoorove-aktivity-v-praktickem-baleni-opt

Pokud pravidelně sportujete, správnou volbou jsou volně sypané Kejksy v opakovaně uzavíratelném ekologickém (obal neobsahuje plasty) a ekonomickém sáčku po 250 g. Pro výkonnostní sportovce, kteří systematicky trénují sílu, vytrvalost a potřebují větší, častější svačinové dávky Kejksů, máme v nabídce 1000 g extra balení v opakovaně uzavíratelném sáčku.

los-krupos-kejksy-pro-pravidelne-sportovce-v-ekologickom-baleni-opt

Podmínky slevového kupónu

  • slevový kupón a slevu 15 % lze uplatnit pouze na e-shopu www.loskrupos.cz,
  • slevový kupón lze uplatnit opakovaně do doby vypršení jeho platnosti,
  • slevový kupón můžete sdílet s přáteli,
  • slevový kupón nelze uplatnit na již zlevněné akce, nelze sčítat s akčními slevami,
  • slevový kupón lze sčítat s věrnostní 5 % slevou, kterou automaticky získáte svou registrací v e-shopu,
  • slevový kupón nelze uplatnit na doplňkový značkový sortiment (nášivky, trička, čelenky aj.).