Los Křupos zápisník

Najdete nás v těchto prodejnách

Seznam prodejen nejen zdravé výživy, kde si můžete koupit naše produkty Los Křupos!

Čti více ...

Jsme partnery Prague City Swim 2019

Cílem projektu je spojit stovky plavců, kteří chtějí prostřednictvím plavání přispět na boj s onemocněním ALS a zároveň upozornit na toto neurodegenerativní onemocnění.

Čti více ...

Dětský den v Avion shopping park

Byli jsme u otevření sportovní zóny a vzali jsme naše nové KŘUPANÍ HRY!

Čti více ...

Podpořili jsme ZUŠkaření

Podpořili jsme moc pěknou výtvarnou soutěž na ZUŠ v Hradci nad Moravicí. Cílem bylo vytvořit díla se zapojením Los Křupos.

Čti více ...

Jak vzniklo Los Křupos

Pravdivý příběh o vzniku myšlenky na vytvoření originální svačinky.

Čti více ...

Pomohli jsme domovu seniorů Korýtko

Los Křupos pomohl peněžitým darem domovu seniorů Korýtko v Ostravě-Zábřehu. Záleží nám na důstojnosti stáří.

Čti více ...

Skvělá příležitost!

Los Křupos přináší vykřupanou novinku! Věříme, že vám naše Los Křupos Kejksy a Tyčky natolik zachutnaly, že jste s nimi seznámili i své amigos! Los Křupos jsou navíc tak dobré, že jich musíte mít doma do zásoby hned několik.

Čti více ...

Passo Stelvio s Kejksy v kapse

Zdroj rostlinných proteinů Los Křupos Kejksy pomohly amatérskému cyklistickému týmu Ötztálských Apačů zdolat alpská sedla z věhlasného cyklistického závodu Giro di Italia...

Čti více ...

Tyčky s kukuřičnou vlákninou bez lepku

Podstatnou součást naší výživy tvoří vláknina. Má mnoho kladných účinků na naše zdraví včetně regulace pohybu střev, ovlivnění metabolismu sacharidů a bílkovin, usnadňuje vstřebávání minerálních látek...

Čti více ...

Kejksy obsahují skvělý hrachový protein

Bílkoviny rostlinného i živočišného původu jsou klíčovými složkami naší potravy. Denní příjem bílkovin okolo 0,8 g/kg tělesné hmotnosti splňuje potřebu většiny dospělé populace, u sportovců vzrůstá až k 1,7 g/kg/den...

Čti více ...

Soutěž na ZŠ v Hradci nad Moravicí

V měsících březen a duben proběhla na naší Základní škole Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvkové organizaci, výtvarná soutěž „Vytvoř svého Křupana“. Soutěže se mohli zúčastnit všichni žáci bez ohledu na to, navštěvují-li odpolední volnočasové aktivity ve školní družině či školním klubu.

Čti více ...

Ochutnávky na základních školách

Ve druhé polovině školního roku 2017/2018 proběhla řada ochutnávek na základních školách. Ochutnávka byla doprovázena Křupaní soutěží o 1400 Kč a trička.

Čti více ...

Nutriční hodnocení Los Křupos tyčky

Výrobek „Tyčinka Los Křupos“ je vhodným výrobkem pro děti na dopolední svačinu. Vyhovuje svým obsahem přidaného cukru, nasycených MK, vlákniny a soli. Výrobek vyhovuje požadavkům Vyhlášky 282/2016 Sb., a proto může být prodávám ve školách a školských zařízeních. Vzhledem k výše uvedeným informacím doporučuji výrobek zahrnout do dětské dopolední svačiny a do projektu Happysnack.

Čti více ...

napište nám

Jaký je součet 4 a 8?
 

Fytopharma spol. s r.o., Kpt. Vajdy 2622/2, 70030 Ostrava Zábřeh, zakaznickalinka@fytopharma.cz